Film X-Men: Dark Phoenix prekvapil prvým trailerom

Po veľmi kritizovanom X-Men: Apocalypse sa štúdio 20th Century Fox snaží napraviť chyby filmom Dark Phoenix, ktorého trailer prijala veľká časť fanúšikov s kladnou reakciou. Temnejšia atmosféra sérii X-Men pravdepodobne prospela, aj keď finálne dielo môže byť oveľa rozdielne.

Mutantka Jean Gray vo filme X-Men: Apocalypse spoznala silu svojich schopností a zaradila sa tak medzi najsilnejších X-Menov vôbec. Teraz sa však dozvedá pravdu, ktorá zmení jej myslenie a pripojí sa k Magnetovi. Trailer nám tiež predstavil nové uniformy X-Menov a niekoľko zatiaľ neznámych postáv.

Režisérom filmu sa stal Simon Kinberg, ktorý pracoval tiež na filmoch ako Logan, X-Men: Days of Future Past alebo The Martian. Mutantku Jean Gray už druhýkrát stvárni Sophie Turner (Game of Thrones, X-Men: Apocalypse). Ďalej vo filme uvidíme Jennifer Lawrence (Hunger Games, Red Sparrow), Michaela Fassbendera (Alien: Covenant, Steve Jobs) a Jamesa McAvoya (Split, Victor Frankenstein). Film Dark Phoenix uvidíme vo februári 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.