Film X-Men: Dark Phoenix prekvapil prvým trailerom

Po veľmi kritizovanom X-Men: Apocalypse sa štúdio 20th Century Fox snaží napraviť chyby filmom Dark Phoenix, ktorého trailer prijala veľká časť fanúšikov s kladnou reakciou. Temnejšia atmosféra sérii X-Men pravdepodobne prospela, aj keď finálne dielo môže byť oveľa rozdielne.

Mutantka Jean Gray vo filme X-Men: Apocalypse spoznala silu svojich schopností a zaradila sa tak medzi najsilnejších X-Menov vôbec. Teraz sa však dozvedá pravdu, ktorá zmení jej myslenie a pripojí sa k Magnetovi. Trailer nám tiež predstavil nové uniformy X-Menov a niekoľko zatiaľ neznámych postáv.

Režisérom filmu sa stal Simon Kinberg, ktorý pracoval tiež na filmoch ako Logan, X-Men: Days of Future Past alebo The Martian. Mutantku Jean Gray už druhýkrát stvárni Sophie Turner (Game of Thrones, X-Men: Apocalypse). Ďalej vo filme uvidíme Jennifer Lawrence (Hunger Games, Red Sparrow), Michaela Fassbendera (Alien: Covenant, Steve Jobs) a Jamesa McAvoya (Split, Victor Frankenstein). Film Dark Phoenix uvidíme vo februári 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.