Film Eternals sa bude odohrávať po udalostiach Avengers: Endgame

Marvel Studios uverejnil oficiálny popis novej superhrdinskej tímovky Eternals.

Oficiálny popis filmu: Film, od štúdia Marvel Studios, Eternals predstavuje vzrušujúci nový tím superhrdinov v Marvel Cinematic Universe. Eternals sú starovekí mimozemšťania, ktorí na Zemi žijú tajne už tisíce rokov. Po udalostiach Avengers: Endgame ich nečakaná tragédia vytlačí z tieňa, aby sa spojili proti najstarší nepriateľom ľudstva, Deviantom.

Marvel tiež oficiálne uverejnil obsadenie filmu. Všemocného Ikarisa si zahrá Richard Madden, Gemma Chan sa predstaví ako ľudstvo milujúca Sersi, Kumail Nanjiani ako geneticky upravený Kingo, Lauren Ridloff ako super rýchly Makkari, Brian Tyree Henry ako inteligentný vynálezca Phastos, Salma Hayek ako múdra a duchovná vodkyňa Ajak, Lia McHugh ako večne mladá, starodávna Sprite, Don Lee ako mocný Gilgamesh, Barry Keoghan ako samotár Druig a Angelina Jolie ako divoká bojovníčka Thena. Kit Harington bol obsadený do role Dane Whitmana.

Film režíruje Chloé Zhao, ktorá natočila kriticky uznávaný film Sundance „The Rider“.

Feige, producent filmu, navyše povedal, že film sa bude odohrávať v priebehu 7000 rokov. Teda predpokladáme, že nám film predstaví hrdinov v priebehu rokov, dozvieme sa prečo sa začali skrývať a čo ich nakoniec prinúilo znovu sa objaviť.

Film Eternals sa do naších kín dostane 5. novembra 2020.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.