Film Glass dostáva prvý oficiálny trailer

Jeden z najočakávanejších panelov tohtoročného Comic Conu v San Diegu sa dočkal svojho adekvátneho vyvrcholenia vo forme traileru. Dámy a páni, M. Night Shyamalan nám prináša film Glass.

To, čo sa spočiatku javilo iba ako ďalší nezávislý film od Shyamalana, sa nakoniec ukázalo ako neočakávaný sequel snímky Unbreakable. Reč je o filme Split, ktorý nás svojim nepredvídateľným záverom pripravil na zakončenie trilógie, no na to netreba čakať ďalších 16 rokov.

Príslušník bezpečnostnej služby, David Dunn, sa pokúša s pomocou svojich super schopností nájsť muža s 24 odlišnými osobnosťami v jednom tele. A zapojí sa aj Elijah Price, teda chcel som povedať… Mr.Glass. No zjavne všetci budú podrobení špeciálnemu psychiatrickému programu s Dr. Ellie Staple ako vedúcou osobou. Karty sa ešte zamiešajú a udalosti dozaista naberú zaujímavý spád. Ba dokonca vo filme sa ukáže aj Casey Cooke v podaní Anyi Taylor-Joy, no ktovie aká významná bude jej rola v tomto filme.

Samotný trailer nás navnaďuje na veľmi rozmanitý film, ktorý sa bude, ako je u Shyamalana zvykom, pohrávať ako s akčnými prvkami, tak prepracovanými myšlienkovými pochodmi, avšak príchuť tajomnej a hutnej atmosféry taktiež nie je vylúčená. Samuel L. Jackson, James McAvoy, Bruce Willis, Anya Taylor-Joy, Sarah Paulson a viacero ďalších sa objaví v tomto hviezdne obsadenom horrorovom thrilleri. Ako o scenár, tak aj réžiu sa postará, samozrejme, M. Night Shyamalan a my sa už teraz nevieme dočkať, čo sa z tohto filmu vykľuje.

Film Glass zavíta do naších kín 17.januára 2019.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Začalo sa pracovať na sólovom filme Supergirl, ktorý už má prideleného scenáristu

Supergirl sa prezentuje na malej obrazovke už od roku 2015 prostredníctvom seriálu stanice CW, avšak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.