Film Glass dostáva prvý oficiálny trailer

Jeden z najočakávanejších panelov tohtoročného Comic Conu v San Diegu sa dočkal svojho adekvátneho vyvrcholenia vo forme traileru. Dámy a páni, M. Night Shyamalan nám prináša film Glass.

To, čo sa spočiatku javilo iba ako ďalší nezávislý film od Shyamalana, sa nakoniec ukázalo ako neočakávaný sequel snímky Unbreakable. Reč je o filme Split, ktorý nás svojim nepredvídateľným záverom pripravil na zakončenie trilógie, no na to netreba čakať ďalších 16 rokov.

Príslušník bezpečnostnej služby, David Dunn, sa pokúša s pomocou svojich super schopností nájsť muža s 24 odlišnými osobnosťami v jednom tele. A zapojí sa aj Elijah Price, teda chcel som povedať… Mr.Glass. No zjavne všetci budú podrobení špeciálnemu psychiatrickému programu s Dr. Ellie Staple ako vedúcou osobou. Karty sa ešte zamiešajú a udalosti dozaista naberú zaujímavý spád. Ba dokonca vo filme sa ukáže aj Casey Cooke v podaní Anyi Taylor-Joy, no ktovie aká významná bude jej rola v tomto filme.

Samotný trailer nás navnaďuje na veľmi rozmanitý film, ktorý sa bude, ako je u Shyamalana zvykom, pohrávať ako s akčnými prvkami, tak prepracovanými myšlienkovými pochodmi, avšak príchuť tajomnej a hutnej atmosféry taktiež nie je vylúčená. Samuel L. Jackson, James McAvoy, Bruce Willis, Anya Taylor-Joy, Sarah Paulson a viacero ďalších sa objaví v tomto hviezdne obsadenom horrorovom thrilleri. Ako o scenár, tak aj réžiu sa postará, samozrejme, M. Night Shyamalan a my sa už teraz nevieme dočkať, čo sa z tohto filmu vykľuje.

Film Glass zavíta do naších kín 17.januára 2019.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Filmové novinky v CINEMAX – 4.október 2018

Prvý októbrový týždeň v kinách privíta 4 filmové novinky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.