Film John Wick Kapitola 2 sa prezentuje druhým trailerom!

Prvý trailer na pokračovanie Johna Wicka bol vydaný v novembri a ani sme sa nenazdali a už tu je jeho nasledovník s poradovým číslom 2. A môžem povedať akurát toľko, že John Wick sa na ďalší rok predvedie vo veľkom štýle. Nových kvalitných akčných filmov stále ubúda a spojenie pojmov “akčný film” a “kvalita” sa stáva nonsensom, no stále sa nájdu také výnimky, ktoré dokážu učiniť zaujímavým aj taký “opotrebovaný” žáner, ako sú akčné filmy. V tomto prípade samozrejme narážam na Johna Wicka, ktorý sa dočkal pozitívnej odozvy ako zo strany kritikov, tak aj fanúšikov, teda na ohlásenie pokračovania stačilo prakticky už iba prikývnuť. Od ohlásenia snímku John Wick Kapitola 2 sme sa dozvedeli viacero vecných informácii o svete zabijakov, v ktorom sa tento film odohráva, a to isté platí aj pre film samotný. Všetky tieto informácie sme zapracovali do niekoľkých článkov, ku ktorým sa dostanete prostredníctvom kliknutia na túto vetu.

VIAC:  Čo ak...?

Zatiaľ čo prvý trailer nás zaviedol do prostredia a lokalít, v ktorých sa bude John Wick Kapitola 2 odohrávať, tak jeho nasledovník nám poskytol ďalšiu nálož akcie, vrátane niekoľkých hlášok a fragmentov z rôznych dialógov. Hlavná zápletka bola jemne, ale výstižne načrtnutá, kde hlavná záporná postava vypísala horibilnú sumu za Wickovu hlavu a hon na diabla sa môže začať.

John Wick Kapitola 2 zavíta do lokálnych kín 23.2.2017.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.