Film Kingsman: The Golden Circle sa ukazuje v prvom traileri!

Tak a konečne nastal čas, kedy bol zverejnený prvý trailer na pokračovanie Kingsmana, ktoré nesie názov The Golden Circle.

Fanúšici už netrpezlivo čakali na plnohodnotný trailer, ktorému predchádzala ultrarýchla 10-sekundová ukážka, išlo o zábery, ktoré môžeme vidieť už aj v tomto prvom oficiálnom traileri, pričom nechýba mu nič, čo učinilo z predchodcu Kingsman: The Secret Service kultovú záležitosť.

Ukázalo sa pár záberov z prvého dielu, ktoré sú sprostredkované poučovaním “zosnulého” Harryho Harta (Colin Firth). Taktiež sa nám dostávajú do pozornosti nové vychytávky, ktorými služba Kingsman oplýva. Trailer sa nevyhol “menším” explóziám a devastácii, predstaveniu postáv a samozrejme, sérii útržkov z akcie, ktorá vyzerá naozaj pôsobivo. A nechýbal aj Hartov “návrat” z mŕtvych. Akurát Julliane Moore v roli Poppy nebola dvakrát najviac prezentovaná, čo nie je až tak na škodu, lebo ako poznáme Vaughna, tak on o svojich záporákov naozaj pečuje, a tak ešte len uvidíme, že čo nám to vlastne naservíruje. Teda dozaista sa máme na čo tešiť.

Film Kingsman: The Golden Circle zavíta do lokálnych kín 21.9.2017.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.