Film o Boba Fettovi je určite mŕtvy

Nejde o úplne nečakané ohlásenie, avšak nie je o nič ľahšie čítať o tom v oficiálnych novinkách. Našťastie, seriál The Mandalorian je za rohom. Išlo o veľké sklamanie, keď sa ukázalo, že titulnou postavou v pripravovanom seriáli Jona Favreaua nebude Boba Fett, ale práve tento seriál je zrejme najbližšie, ako sa dostaneme k sólovému seriálu/filmu o Boba Fettovi, a tak musíme zobrať to, čo máme. Každopádne, vyhlásenie o tom, že film o Boba Fettovi je naisto mŕtvy prišlo od Ericka Webera, ktorý sa to dozvedel od prezidentky spoločnosti Lucasfilm, Kathleen Kennedy.

Tá sa sústreďuje najmä na pripravovaný seriál The Mandalorian, ktorý má so svojim rozpočtom údajne siahať až do výšky 100 miliónov dolárov. Disney sa zjavne neobáva zainvestovať do exkluzivít svojej novej služby Disney Play, a tak sa môžeme aspoň tešiť na to, že seriál nebude ukrátený na kvalite z dôvodu nižšieho rozpočtu. Momentálne sa o seriáli vie iba veľmi málo a už vôbec nie, kedy sa začne streamovať na vyššie spomínanej službe. Avšak môžete sa spoľahnúť, že len čo sa dočkáme nejakých nových informácií, budeme Vás o tom informovať.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt the mandalorian

Zdroj: fandomwire.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Falcon a Winter Soldier dostanú vlastný seriál

Počas tohto roka boli oznámené nové projekty vo forme sólových seriálov Scarlet Witch a Lokiho, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.