Film o Boba Fettovi je určite mŕtvy

Nejde o úplne nečakané ohlásenie, avšak nie je o nič ľahšie čítať o tom v oficiálnych novinkách. Našťastie, seriál The Mandalorian je za rohom. Išlo o veľké sklamanie, keď sa ukázalo, že titulnou postavou v pripravovanom seriáli Jona Favreaua nebude Boba Fett, ale práve tento seriál je zrejme najbližšie, ako sa dostaneme k sólovému seriálu/filmu o Boba Fettovi, a tak musíme zobrať to, čo máme. Každopádne, vyhlásenie o tom, že film o Boba Fettovi je naisto mŕtvy prišlo od Ericka Webera, ktorý sa to dozvedel od prezidentky spoločnosti Lucasfilm, Kathleen Kennedy.

Tá sa sústreďuje najmä na pripravovaný seriál The Mandalorian, ktorý má so svojim rozpočtom údajne siahať až do výšky 100 miliónov dolárov. Disney sa zjavne neobáva zainvestovať do exkluzivít svojej novej služby Disney Play, a tak sa môžeme aspoň tešiť na to, že seriál nebude ukrátený na kvalite z dôvodu nižšieho rozpočtu. Momentálne sa o seriáli vie iba veľmi málo a už vôbec nie, kedy sa začne streamovať na vyššie spomínanej službe. Avšak môžete sa spoľahnúť, že len čo sa dočkáme nejakých nových informácií, budeme Vás o tom informovať.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt the mandalorian

Zdroj: fandomwire.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.