Film o Lobovi vzkriesil Jason Fuchs

Viac ako tri roky pretrvávali plány Warner Bros na film Lobo, ktoré nakoniec padli. Teraz, ako uvádzajú viaceré zahraničné zdroje, sa produkcia filmu stáva realitou. DC Comics spravili zásadný krok – najali scenáristu Jasona Fuchsa (Wonder Woman, Pan, Luna Park).

Je to isté? Pýtajú sa mnohí fanúšikovia Loba. V minulosti bol film často s niekým spájaný, no vždy z toho nejako vzišlo. Napr. boli s filmom spájaní Dwayne Johnson alebo Guy Ritchie, no tieto reči sa vždy nejako stratili do prázdna a v štúdiu sa viacej hovorí o Justice League, Batman v Superman, o pripravovaných projektoch ako Wonder Woman, Flash, Aquaman… Toto sú piliere celého DC universa. Isté to teda na 100% nie je, avšak dohoda so scenáristom je veľký filmový záväzok a preto tento projekt vyzerá pravdepodobnejšie ako v minulosti.

VIAC:  Čo ak...?

Lobo-DC-Comics-Cover

Pre tých, ktorý sa ešte nestretli s Lobom dodám, že ide o záporného hrdinu. Lobo sa narodil na planéte Czarnia a je označovaný ako posledný Czarnian. Predpokladá sa, že je zlý už od narodenia. Do 16. roku života vyčistil polovicu obyvateľov svojej planéty a má ban v pekle aj v nebi – preto je pravdepodobne nesmrteľný. Vraždí pre peniaze – je mu jedno o koho ide. Mal zabiť aj Supermana, o keďže sú obaja podobne silní, obaja prežili a Superman je často vyhľadávanou “obeťou” Loba – aby konečne ukázal, kto je lepší.

lobo

Má vynikajúco vyvinutú dýchaciu sústavu – dokáže vycítiť ľudí aj o pár galaxii ďalej. Navyše, dokáže fajčiť cigarety v priestore, kde nie je kyslík. Jeho zbraňami sú reťaz a hák, jazdí na lietajúcej motorke.  Niektorí ho pre jeho vlastnosti (fajčenie, pitie, agresivita) prirovnávajú k Deadpoolovi.

VIAC:  Čo ak...?

Či sa Lobo dostane na filmové plátna, ukáže čas. Jedno je však isté – je to veľmi zaujímavý projekt a nemal by ostať zapadnutý prachom.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Komentár

  1. Avatar

    No, pokud by tohle postavili proti Supermanovi, možná bych šel i na DC do kina. Jinak byly poslední dva filmy neskutečná zívárna a docela průser.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.