Film o Morbiusovi sa začne natáčať skôr, ako sa očakávalo!

Morbius, žijúci upír, sa stal ďalším z projektov, ktorými sa pýši nové Sony’s Universe of Marvel Characters (SUMC) a po finančnom úspechu Venoma, sa aj tento film dáva do pohybu. To, že si hlavnú postavu, Morbiusa, zahrá Jared Leto, sme sa dozvedeli už koncom júna, ale aj napriek tomu sa film zdal byť pomerne ďaleko. Vyzeralo to ešte na niekoľko pekne dlhých rokov, dokým by sme sa dočkali jeho oficiálnej premiéry a niet pochýb o tom, že spoločnosť Sony číhala na to, ako sa vyvinie situácia s Venomom. Ten si počína priam nečakane dobre, a tak sa plány môžu posúvať ďalej.

Producenti filmu o Morbiusovi, Avi Arad a Matt Tolmach, sa vyjadrili, že natáčanie sa má začať “začiatkom ďalšieho roka” a hovorí sa konkrétne o februári. Vďaka čomu by sme sa mohli dočkať premiéry pomerne skoro a vzhľadom na rýchlosť pracovania na dnešných blockusteroch, môžeme polemizovať o premiére niekedy na prelome rokov 2019/2020, teda ak sa nebudú pokúšať film bezvýznamne tlačiť do letného obdobia. Ako sme sa mohli presvedčiť, napríklad taký Black Panther, ktorý mal ako jediný blockbuster premiéru vo februári, si privyrobil pekné peniaze, takže možno sa aj Sony poberie touto cestou.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt morbius living vampire

Každopádne, do úvahy prichádza aj ťarcha otázky, či sa krvilačný upír Morbius vôbec nejakej krvi dočká a nerád sa staviam do pozície posla zlých správ, ale s vekovým hodnotením to opäť nevyzerá ružovo. Obzvlášť po premiére Venoma, ktorý si aj napriek značnému odporu fanúšikov voči ratingu filmu zarobil nemalý peniaz. Avi Arad mal na túto problematiku jednoznačnú odpoveď:

U mňa je to tak, že mám deti s vnúčatami a niektoré z nich sa jednoducho nemôžu dočkať, kedy tieto filmy uvidia. Chápete? Raz som zobral svojho 7-ročného vnuka na nahrávanie zvukov, hlasu či hudby pre Venoma a neuveriteľne sa bavil.

Teda neostáva nám nič iné než len dúfať. Len čo sa ľady opäť pohnú, budeme Vás o tom informovať.

Zdroj: comicbookmovie.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.