Film od režiséra Stevena Spielberga, The BFG, dostal nový trailer

Film Kamoš obor (v origináli Big Friendly Giant – BFG) vznikol na základe rovnomennej knihy Roalda Dahla. Diela Roalda Dahla sú známe ako v knižnej, tak aj filmovej podobe – Matilda, Charlie a továreň na čokoládu. Kúzelny svet, v ktorom sa odohrávajú mnohé Dahlové diela, si pamätajú deti (i dospelí) dlho a radi sa k nemu vracajú. Kamoš obor je film – dysneyovka, za ktorým stojí režisér Steven Spielberg a scenár napísala Mellissa Mathison (scenár k filmu E.T. mimozemšťan).

thumbnail_24205

Hlavnou postavou je desaťročné dievčatko Sophia, sirota, ktorá má problémy so spánkom. Jednej noci, keď nevie spať, ju unesie obor. Obor nie je jej nepriateľ, nechce jej ublížiť, naopak pomôcť – ukazuje Sophii svoju prácu v Ríši Snov, kde zbiera sny a posiela ich deťom. Zo Sophie a obra sa stanú kamaráti, avšak dievčatko u neho nie je v bezpečí. Sophiu zacítia ľudožraví obri, ktorí sa  rozhodnú zjesť Sophiu (ale aj iných ľudí) a je iba na Sophii a kamošovi obrovi aby zachránili zachrániť svet pred ľudožravými obrami.

_1459873914

Film, ktorý je pre malých aj veľkých, má podľa dostupných fotiek čarokrásne scény. Aby ste si ho vedeli ešte lepšie predstaviť, prinášame aj trailer

Zdroj: comicbook.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.