Film podľa komiksu Bloodshot natočí režisér filmu John Wick

Rok 2014 nám ponúkol mnoho kvalitných filmov s úžasnými príbehmi, vytvorených talentovanými tvorcami ako napríklad David Ayer (Fury), Gareth Edwards (Godzilla) či James Gunn (Guardians of the Galaxy). No nad nimi sú ešte úplne top talenty Hollywoodu, menovite David Leitch a Chad Stahelski.

Kladenie ich na samotný vrchol má svoj dôvod, ktorý potvrdili filmom John Wick. Duo dokázalo, že akýkoľvek projekt, ktorý pred nich bude postavený, im nerobí problém. Nedávno boli spájaní s komiksovou adaptáciou Cowboy Ninja Viking a vyzeralo to nádejne, no nakoniec to vyzerá tak, že spoločne popracujú na inom komikse, konkrétne na Bloodshot od Valiant Entertainment.

Harbinger a Bloodshot

THR priznalo, že sa spoločnosť Valiant a Sony Pictures dohodli na spolupráci ohľadom piatich projektov – Bloodshot a Harbinger sú medzi nimi. K Bloodshot napísal scenár Jeff Wadlow (Kick Ass 2) a Eric Heisserer (The Thing), pričom dátum vydania bol určený na rok 2017. Matthew Vaughn (X-Men: First Class) a Jason Kothari sa postarajú o produkciu.

Spoločnosť Valiant Entertainment opätovne funguje od roku 2012, Bloodshot a Harbinger patria medzi prvé ich komiksy. Bloodshot je bývalý vojak, ktorému boli vymazané spomienky, no nie len raz a on chystá pomstu tým, čo to spôsobili. V krvi má kopu miniatúrnych nanopočítačov, ktoré mu umožňujú sa vyliečiť z každého zranenia alebo byť v kontakte s technikou. Jeho temná nátura a túžba po pomste je zárukou pútavého príbehu, ktorý nebude pre Leitha a Stahelskeho žiaden problém. Tešiť sa naňho môžeme až v roku 2017 a aj to ešte nie je pevný dátum, takže uvidíme, čo z toho nakoniec vznikne.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.