Film Spider-Man: Ďaleko od domova videlo už viac ako 51 000 slovenských divákov

Po megaúspešnej komiksovke Avengers: Endgame filmový svet Marvel nekončí… a už vôbec nie jeho úspech! Najnovšia marvelovka Spider-Man: Ďaleko od domova, ktorá priamo nadväzuje na posledný film o Avengeroch, trhá divácke rekordy po celom svete.

Nový Spider-Man láme rekordy návštevnosti aj celosvetovo. Od premiéry zarobil neuveriteľných 603 miliónov dolárov a zaznamenal najúspešnejší premiérový utorok v histórii kinematografie. Fanúšikovia aj recenzenti si film očividne zamilovali, o čom svedčia aj hodnotenia na populárnych filmových portáloch – 90% na Rotten Tomatoes, 84% na CSFD a na ComicBoxe 85% .

Film Spider-Man láka divákov do kín aj kvôli potitulkovým scénam, ktoré odhaľujú budúcnosť celého Marvelovského filmového vesmíru. Recenzenti hodnotia potitulkové scény ako jedny z najlepších potitulkových scén v Marvel filmoch.

Novú marvelovku Spider-Man: Ďaleko od domova si môžete v slovenských kinách vychutnať práve teraz. Na vaše plátna ju prináša spoločnosť Itafilm.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.