Film Spider-Man: Homecoming 2 hľadá záporákov!

Marvel začal v poslednom období pracovať na pokračovaní Spider-Mana a zatiaľ pripravuje príbeh, ktorý by mal podľa najnovších informácii zahŕňať aj niekoľko nových postáv. Najskôr sa však musí Marvel dohodnúť so spoločnosťou Sony, aby sa stal Spider-Man oficiálne súčasťou Marvel filmového vesmíru, ktorý momentálne prechádza veľkými zmenami. Pokračovanie Spider-Mana sa odohráva tesne po udalostiach filmu Avengers 4 a posledné správy naznačujú, že Peter Parker bude veľa cestovať.

Súvisiaci obrázok

Riaditeľka kastingov filmu Sarah Finn hľadá zatiaľ dvoch hercov mužov aj ženy vo veku 30 až 45 rokov. Inými slovami, nie je vylúčené, že niektorá podstatná záporná postava bude osoba opačného pohlavia oproti svojej komiksovej verzii. A zároveň je možné, že sa v pokračovaní dočkáme filmových verzií charakterov ako napríklad Green Goblin, Mysterio, Kraven the Hunter alebo Dr. Octavius. Avšak nie je to jediné filmové obsadenie, ktoré Marvel hľadá. Ďalší kandidát na novú filmovú rolu by mal byť muž vo veku 18 až 24 rokov a mal by to byť niekto veľmi talentovaný a pripravený na spin-off film.

Súvisiaci obrázok

Podľa všetkého by sme mali vidieť filmové znovuzrodenie rodiny Osbornovcov, čo do tohto popisu dokonale zapadá. Harry Osborn, ako študent strednej školy a jeho otec, Norman Osborn, ktorý kúpi starú budovu Avengerov uprostred New Yorku. Tak by mohol vzniknúť prvý záporák Green Goblin, ktorého sme mohli vidieť už v dvoch filmových verziách a navyše, v poslednej dobe sa špekuluje najviac práve o Goblinovi, ako hlavnej zápornej postave.. Teórií je viac než dosť, no filmové pokračovanie Spider-Mana uvidíme až v roku 2019.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.