Film The King’s Man prichádza s prvým teaser trailerom

Štúdio Fox nám prináša prvý pohľad na ďalší diel z ich úspešnej série Kingsman, no tentokrát nás režisér Matthew Vaughn zavedie naspäť do 20. storočia. Kingsman: The Secret Service z roku 2015 a pokračovanie Kingsman: The Golden Circle patrili medzi finančné hity a tretí diel je na ceste, no predtým sa dozvieme niečo viac o tejto tajnej organizácii.

Trailer nám prezradil, že film sa odohráva počas prvej svetovej vojny, ktorej hrozba pomohla stvoriť túto tajnú službu. Akčné zábery nenápadne pripomínajú tie, ktoré sme mohli vidieť vo filme Wonder Woman a atmosféra filmu je pomerne serióznejšia než v predošlých dieloch, kde sme boli zvyknutý hlavne na komediálne prvky.

Ako bolo spomenuté, režisérom filmu je Matthew Vaughn (Kick-Ass, X-Men: First Class) a vo filme uvidíme Matthew Goodea (Watchmen), Aaron Taylor-Johnsona (Godzilla), Ralpha Fiennesa (Harry Potter), Djimon Hounsouna (Aquaman, Strážcovia galaxie), Rhys Ifansa (The Amazing Spider-Man) alebo Stanley Tucciho (Captain America: The First Avenger). Film The King’s Man uvidíme 14. februára 2020.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.