Film X-Men: Dark Phoenix predstaví nový mimozemský národ

Už v novembri uvidíme návrat X-Menov ako Professor X, Magneto či Mystique v nadchádzajúcom filme X-Men: Dark Phoenix. Príbeh filmu sa bude zaoberať predovšetkým mutantkou Jean Grey, no podľa najnovších informácií nám film okrem X-Menov prinesie aj mimozemský národ Skrullov. Informácia sa objavila na webe Manabyte a údajne pochádza od dôveryhodného zdroja, ktorý tiež ponúkol prvé dojmy z filmu: „Je to lepšie ako Apocalypse, ale nie tak dobré ako Days of Future Past.“

Súvisiaci obrázok

Skrull je mimozemská humanoidná rasa, ktorá vytvorila rozsiahlu medzihviezdnu ríšu patriacu medzi najstaršie v galaxii Andromeda. Krátko po vzniku tejto rasy, keď boli ešte v rannom štádiu evolučného vývoja, Celestiali, galaktickí inžinieri, začali experimentovať na niektorých Skrulloch a vytvorili tak niekoľko druhov. Avšak ich spoločné schopnosti im umožňujú meniť svoju veľkosť, tvar a farbu. Super-Skrull navyše získal všetky schopnosti Fantastickej štvorky potom, čo zastavili inváziu Skrullov.

Súvisiaci obrázok

Táto správa je omnoho zaujímavejšia tým, že rasa Skrullov sa má objaviť tiež vo filme Captain Marvel ako hlavný záporak. Nedávny obchod spoločností Disney a Foxu vedie k tomu, že práva na X-Menov a Fantastickú štvorku teraz vlastní tiež Marvel. Takže je možné spojenie filmového vesmíru X-Menov a Avengerov. Oba filmy sa tiež odohrávajú v 90. rokoch minulého storočia, čo potvrdzuje ďalšie teórie, ktoré nasvedčujú k spojeniu týchto dvoch vesmírov.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.