Film X-Men: Dark Phoenix predstaví nový mimozemský národ

Už v novembri uvidíme návrat X-Menov ako Professor X, Magneto či Mystique v nadchádzajúcom filme X-Men: Dark Phoenix. Príbeh filmu sa bude zaoberať predovšetkým mutantkou Jean Grey, no podľa najnovších informácií nám film okrem X-Menov prinesie aj mimozemský národ Skrullov. Informácia sa objavila na webe Manabyte a údajne pochádza od dôveryhodného zdroja, ktorý tiež ponúkol prvé dojmy z filmu: „Je to lepšie ako Apocalypse, ale nie tak dobré ako Days of Future Past.“

Súvisiaci obrázok

Skrull je mimozemská humanoidná rasa, ktorá vytvorila rozsiahlu medzihviezdnu ríšu patriacu medzi najstaršie v galaxii Andromeda. Krátko po vzniku tejto rasy, keď boli ešte v rannom štádiu evolučného vývoja, Celestiali, galaktickí inžinieri, začali experimentovať na niektorých Skrulloch a vytvorili tak niekoľko druhov. Avšak ich spoločné schopnosti im umožňujú meniť svoju veľkosť, tvar a farbu. Super-Skrull navyše získal všetky schopnosti Fantastickej štvorky potom, čo zastavili inváziu Skrullov.

VIAC:  Blíži sa Flashpoint?

Súvisiaci obrázok

Táto správa je omnoho zaujímavejšia tým, že rasa Skrullov sa má objaviť tiež vo filme Captain Marvel ako hlavný záporak. Nedávny obchod spoločností Disney a Foxu vedie k tomu, že práva na X-Menov a Fantastickú štvorku teraz vlastní tiež Marvel. Takže je možné spojenie filmového vesmíru X-Menov a Avengerov. Oba filmy sa tiež odohrávajú v 90. rokoch minulého storočia, čo potvrdzuje ďalšie teórie, ktoré nasvedčujú k spojeniu týchto dvoch vesmírov.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.