Filmové novinky v CINEMAX – 2.august 2018

Ďalší letný týždeň si pre nás pripravil tri filmové novinky.

Mission Impossible – Fallout

Agent Ethan Hunt si vždy vyberal takmer nesplniteľné misie. Vždy bola iba malá šanca na úspech, no Ethan nie je štatistik a možno aj preto vždy dosiahol úspechy. Až doteraz. Hneď v úvode filmu sa Ethan ocitá v novej situácii. Niečo neklaplo tak ako malo a preto sú ohrozené životy miliónov ľudí vo veľkých mestách po celom svete. Ethan je presvedčený, že on a jeho tím zachránia situáciu, ostatní členovia jeho tímu nezdieľajú jeho optimizmus,.

Hlavnú postavu stvárňuje herec Tom Cruise, ktorý (podobne ako Ethan) nemá takmer žiadne hranice a mnoho akčných scén vo filme zahral bez kaskadéra.

Rodinka Úžasných 2 (The Incredibles 2)

Rodina Parrovcov bude mať toho aj tentokrát naloženého veľa na tanieri. Mama Helen sa stáva novou tvárou superhrdinskej kampane a preto otec Bob bude musieť prevziať jej rolu v domácnosti. Výchova puberťáčky Violet, nezbedného Jacka a malého nevypočítateľného Jack-Jacka a popritom stíhanie superhrdinských povinností dá obom rodičom riadne zabrať. A aby toho nebolo málo, objaví sa aj nový geniálny zloduch.

Whitney

Dokumentárny film „Whitney“ je o jednej z najväčších speváčok našej doby – Whitney Houston. Oscarový režisér Kevin Macdonald približuje speváčkin život cez doteraz nezverejnené materiály, ktoré dala k dispozícii speváčkina matka.

Všetky filmy majú premiéru 2. augusta 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.