Filmové novinky v CINEMAX – 1. august 2019

August nás privíta s tromi novinkami v kinách. Hororová dráma, jeden animák a návrat z legendárnej série “Rýchlo a zbesilo” – tak na toto sa môžete tešiť.

Slnovrat (Midsommar)

Dani a Christian sú mladý americký pár. V ich vzťahu začína škrípať, no po tragickej udalosti v Daninej rodine sa zbližujú v ktorom to začína škrípať. Christian plánoval s kamarátmi výlet do Švédska a Dani sa k nim pridáva. Cestujú do odľahlej švédskej dediny na festival letného slnovratu. Nádherná krajina a príjemní ľudia sú len ilúziou a výlet sa mení na peklo.

Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw)

Hoci priamo tento film nenadväzuje na sériu Rýchlo a zbesilo, má s ňou veľa spoločného. Luke Hobbs a Deckard Shaw boli proti svojej vôli nakoniec donútení spolupracovať. Najskôr sa to zdalo nereálne, no podarí sa im akosi prekonať vzájomný odpor. Čo je celkom fajn, lebo majú spoločnú zákazku. Je potrebné nájsť a zneškodniť britskú agentku, ktorá údajne zbehla do nepriateľského tábora. Celkom jednoduchá úloha nie je taká jednoduchá, ako na prvé počutie znie – agentka Hattie je sestra Deckarda Shawa. Hattie vôbec nezbehla na druhú stranu, je len vo veľmi, veľmi veľkých problémoch. Podarilo sa jej nahnevať istého pána Brixtona, ktorý má diabolské plány, veľa zbraní a nadľudskú silu. A naháňačka po celom svete sa práve začína.

Labková patrola (Paw Patrol)

Obľúbená Labková patrola sa dočkala filmu. Počas 80 minút. Každý z členov tímu dostane epizódu, kde bude môcť ukázať svoj talent a zručnosti naplno – požiarnik Marshall, technik Rubble, policajt Chase, mechanik Rocky, vodný záchranár Zuma a aj letecká záchranárka Skye. Epizódy sú výnimočne dlhé. Neohrozená Labková patrola totiž zažije svoje najnovšie a špeciálne dobrodružstvo v kinách na veľkom plátne. Labková patrola nájde riešenie na každý problém!

Všetky filmy majú premiéru 1. augusta 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.