Filmové novinky v CINEMAX – 1. február 2018

Február začneme so 4 filmovými novinkami.

Ja, Tonya (I, Tonya)

V životopisnej dráme sa zoznámime s Tonyou Hardingovou (Margot Robbie – Jednotka samovrahov, Vlk z Wall Street), osobitou krasokorčuliarkou. Tonya nebola nikdy slušné dievča – ani na ľade, ani mimo neho. Okrem správania excelovala aj na ľade, ako jedna z prvých dokázala spraviť trojitého Axela. Kombinácia jej osobnosti a múdrosti však vyústila do veľkého konfliktu na ľaďe.

Zmenšovanie (Downsizing)

Nechali by ste sa zmenšiť, ak by vám ponúkli veľkú kopu peňazí? Paul a Andrea dostali ponuku od nórskych vedcov. Vo svete sa začalo pracovať na zmenšovaní ľudí, pretože menší ľudia zaberajú menej miesta, menej zjedia atď. Proste je to praktické. Takýto mini-ľudia budú žiť v špeciálnej štvrti „Leisureland“, kde až do smrti budú „za vodou“. Po absolvovaní vstupných pohovorov a vybavení všetkých formalít sa Paul dostáva do narkózy, počas ktorej ho zmenšia. Po prebudení zisťuje, že jeho žena vycúvala z projektu. A tak začína Paul v Leisurelande žiť svoj život odznova.

VIAC:  Čo ak...?

Niť z prízrakov (Phantom Thread)

Reynolds je známy krajčír, ktorého šaty by chcela mať každá žena. Geniálny Reynolds je posadnutý perfekcionizmom a okrem šiat nevidí nič iné. Ženy pre neho predstavujú iba akési figuríny, ktoré nosia jeho šaty. Je odtrhnutý od reality a o všetko podstatné sa stará jeho sestra. Reynolds sa v malom mestečku zoznamuje s nenápadnou Almou. Je ťažké povedať, či je táto láska darom alebo prekliatím.

Daj mi tvoje meno (Call Me by Your Name)

Rodičia 17-ročného Elieho si do domu nasťahujú 24-ročného študenta Olivera z Ameriky. Bohémsky umelec sa nevie nabažiť toľkej krásy, ktorú vidí v Taliansku. Spočiatku sa zdá, že chlapci nemajú nič spoločné, no postupom času sa ich vzťah prehlbuje… (Nominovaný na Oscara)

VIAC:  Prvý trailer na veľkofilm Godzilla vs. Kong

Všetky filmy majú premiéru 1. februára 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V piatok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.