Filmové novinky v CINEMAX – 1. jún 2017

Nový týždeň prináša do kín 4 filmové novinky. Tohto týždňovým trhákom je jednoznačne novinka Wonder Woman, ktorá vytiahne do kín mnohých komiksových nadšencov.

Wonder Woman

Wonder Woman patrí ku klasickým hrdinom DC Comics. Táto hrdinka zatiaľ mala na filmovom plátne málo priestoru – mala vedľajšiu úlohu vo filme Batman v Superman. Teraz sa dočkala vlastného filmu.

Do bájnej zemi Themiscyra havaruje lietadlo s americkým pilotom, ktorý tvrdí, že naokolo zúri svetová vojna.  Princezná Amazoniek Diana, ktorá má nadprirodzené schopnosti a je vycvičená bojovníčka, sa rozhodne zapojiť do konfliktu, aby pomohla odvrátiť hrozbu. Na bojovom poli objavuje nielen akú má veľkú moc, ale hlavne samú seba.

Šialene šťastná (La pazza gioia)

Donatella a Beatrice sú dve úplné odlišné ženy. Jediné, čo majú spoločné, je to, že sú pacientkami na psychiatrii. Ich cesty sa spoja vo chvíli, kedy využijú šancu utiecť z liečebne. A tak sa začína jedno bláznivé dobrodružstvo.

Z Paríža do Paríža (Bag of Marbles)

Bratia Maurice a Joseph žijú v Paríži a každý deň si užívajú všelijaké huncútstva. Kým im jedného dňa neprišije matka na kabáty žlté hviezdy. Nemecké vojská sa blížia a preto otec rozhodne, že najbezpečnejšie pre nich bude na juhu Francúzska, kde sa snáď všetci stretnú. Chlapci sa vyberajú na cestu bez dokladov, iba s minimom jedla a peňazí. Detské huncútstva sa menia na boj o život – čelia rôznym nebezpečným životným situáciám. Jediné, na čo sa mohli spoľahnúť, boli ich inštinkty

Film bol natočený podľa rovnomennej knižnej predlohy – autobiografie Josepha Joffa.

Záhradníctvo: Rodinný priateľ

Záhradníctvo: Rodinný priateľ je prvý diel trojdielnej ságy. Dej tejto českej drámy je zasadený časovo pred film Pelíšky. Hlavnými hrdinkami sú tri mladé ženy s deťmi, ktoré čakajú na návrat svojich mužov z frontu. Jedinou blízkou mužskou oporou je kamarát – lekár Jiří, ktorý im občas pomáha zvládať náročnú životné situácie.

Všetky filmy majú premiéru 1. jún 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.