Filmové novinky v CINEMAX – 1. november 2018

Tento týždeň prinesie mnohým z nás oddych. Ak by ste chceli oddychovať aj v kine, môžete sa tešiť na 4 filmové novinky.

The perfect kiss

Tanya má už dosť rokov na to, aby si našla vážny vzťah a usadila sa. Aspoň podľa názoru jej rodičov – špiónov. Tí sa rozhodnú nenápadne Tanyu zoznámiť s Igorom, synom ich známej. Lenže situácia sa skomplikuje do gigantických rozmerov a Tanya má zrazu viacero nápadníkov.

V hlavnej úlohe kanadského filmu sa predstaví Lucie Vondráčková.

Luskáčik a štyri kráľovstvá (Nutcracker and the Four Realms)

Klára má doma zamknutú skrinku, ktorá patrila jej matke. V nej sa skrýva dar. Avšak, kde je kľúčik? S pomocou Drosselmeyera a zlatej nite Klára nájde kľúčik a zistí, čo sa v skrinke skrýva. Klára je teleportovaná do paralelného sveta. V tomto svete sú štyri ríše, kde žijú rôzne magické stvorenia. V prvých troch ríšach je pokoj, v štvrtej má krutovládu Pernikárka. Klára sa spolu s novými priateľmi rozhodne pomôcť obyvateľom štvrtej ríše a opäť nastoliť poriadok.

Foxtrot

Na severe Izraela stráži štvorica mladíkov opustený „check-point“. Nudne ubiehajúcim dňom je koniec, keď ich postihne fatálna udalosť. Paralelne je rozprávaný aj príbeh, v ktorom sa rodičia jedného z vojakov snažia vyrovnať so zdrvujúcou správou.

Bohemian Rhapsody

Dokumentárny film je oslavou skupiny Queen a hlavne legendárneho speváka Freddieho Mercuryho. Vo filme sa je zobrazený raketový začiatok ich slávy. Film ďalej pokračuje ako jazda na horskej  dráhe a vyvrcholí koncertom Live Aid, ktorý kapela odohrala v roku 1985.

 

Všetky filmy majú premiéru 01. novembra 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.