Filmové novinky v CINEMAX – 10. január 2019

Nový týždeň si pre nás pripravil 4 filmové novinky.

Beautiful Boy

Život tínedžera Nica vyzerá navonok idylicky. Má skvelú rodinu, priateľov, práve ho prijali na univerzitu. Je tu však ale niečo, čo mu spôsobuje prázdnotu v živote a Nic túto prázdnotu zapĺňa drogami.

Dráma približuje pascu závislosti a potrebu podpory blízkych pri unikaní z tejto pasce. Film vznikol na základe autobiografických kníh NIca a Davida Sheffovcov, ktorí príbeh zachytili každý z vlastného pohľadu.

Pašerák (The Mule)

Earl Stone je 80 ročný muž, ktorému krachuje biznis. Jedného dňa dostane ponuku, aby robil šoféra. Znie to jednoducho, je tu však jedno veľké ALE. Je to práca pre mexický drogový kartel. A tak sa Earl nevedomky dostáva do problémov. Stihne sa z nich vymotať skôr ako ho dobehne zákon?

Ralph búra internet  (Wreck-It Ralph 2)

Ralph a jeho kamarátka Vanellope sa dostanú do internetu a vyberú sa na výpravu za hľadaním náhradnej časti do Vanellopinej hry Sugar Rush. Lenže internet je veľké miesto a preto sa občas stratia a Ralph spôsobí nejednu katastrofu

Sviatky pokoja a mieru (Den tid pa aret)

Pre niekoho sú Vianoce pokoja a mieru. A pre niekoho prekliatie. Do druhej skupiny patrí aj Katrine, ktorá sa počas Vianoc nedobrovoľne mení na profesionálnu kuchárku (varí pre 13 ľudí), generálku (vyjednáva mier medzi členmi rodiny), organizátorku celého večera a rôzne ďalšie povolania.

Všetky filmy majú premiéru 3. januára 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.