Filmové novinky v CINEMAX – 10. máj 2018

Tento týždeň do kín prichádzajú tri filmové novinky. Ktorý z filmov by ste chceli vidieť.

Taxi 5

Ďalší diel z obľúbenej série Taxi prinesie možno nové tváre, no legendárny biely Peugeot ostáva. Policajt Marot má za úlohu zatknúť partiu zlodejov, ktorí v nadupaných Ferrari vykrádajú klenotníctva. Polícia je so svojimi autami na nich prikrátka a preto musí Marot požiadať o spoluprácu Eddyho Makloufa, synovca slávneho Daniela Moralesa. Eddy po ňom zdedil vytuningovaný Peugeot, avšak nie jeho vodičské zručnosti.

Polnočná láska (Midnight Sun)

Katie odmalička trpí ojedinelým ochorením, kvôli ktorému sa musí vyhýbať slnku. Preto celé dni trávi doma a von chodieva až po zotmení. Jedného večera spozná Charlieho, športovca, ktorého tajne obdivuje. Katie je šťastná a pretože si chce šťastie udržať čo najdlhšie, rozhodne sa, že Charliemu nepovie o svojej chorobe.

Psí ostrov (Isle of Dogs)

Dobrodružná animovaná komédia, ktorá sa odohráva v budúcnosti nás zavedie do sveta, kde sú psy kvôli nebezpečnej chrípke vykázané na ostrov. Chlapec Atari sa na tento ostrov vyberie s cieľom pohľadať svojho psieho kamaráta.

Všetky filmy majú premiéru 10. mája 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V sobotu náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.