Filmové novinky v CINEMAX – 11. január 2018

Nový týždeň do kina prináša tri filmové novinky.

Čertoviny

Zdeněk Troška sa rozhodol, že čerti patria do kina. V hlavných úlohách sa predstavia čerti Popelák a Uhelák. Svojim správaním nahnevali vládcu pekiel a preto boli za trest vyhnaní do sveta ľudí. Čerti majú do miesiaca doniesť do pekla po jednej hriešnej duši. Lenže Popelík a Uhelák sú skôr paródiami čertov, ľuďom na svete neúmyselne pomáhajú. Keď sa ako paholkovia dostanú na statok, vyzerá to tak, že sa na nich usmialo šťastie. Stanú sa svedkami milostného trojuholníka, ktorý môže vyriešiť iba diabolská sila.

Najtemnejšia hodina (Darkest Hour)

Film nás privedie do ťažkých vojnových časov. Britský politik Winston Churchill (Gary Oldman) čelí hroziacej nemeckej invázií a stojí pred ťažkou skúškou. Je potrebné spojiť národ, inak príde prehra.

Dvojitý milenec (L’amant double)

Po dlhšie trvajúcich psychických problémoch sa Chloe rozhodne vyhľadať odbornú pomoc.Začne navštevovať psychoterapiu. Šarmantný psychoterapeut Paul a Chloe prekročia hranice bežného psychoterapeutického vzťahu a začnú spolu chodiť. Po nasťahovaní k Paulovi Chloe zisťuje, že jej vyvolený má brata – jednovaječné dvojča – o ktorom nikto nevie. Prečo je Paulov brat tajomstvo?

Všetky filmy majú premiéru 11. januára 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V piatok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.