Filmové novinky v CINEMAX – 11. júl 2019

Tento týždeň bude v kinách 5 nových filmov. Čo si vyberiete?

Spolujazda (Stuber)

Stu je vodič Uberu. Jeho životné ciele sú pomerne jednoduché – spraviť pre zákazníkov všetko, čo je v jeho silách, aby sa mali pohodlne a aby on dostal 5 hviezdičiek. Milý úsmev či cukríky zdarma však neplatia na každého. To je prípad Vica, obrovského drsňáka a zároveň tajného policajta, ktorý má v pláne chytiť drogového bossa. Vicov plán má jeden malý háčik – je po operácii očí, preto šoférovať nemôže. Žeby toto bola šanca, ako Stu získa 5 hviezdičiek?

Korisť (Crawl)

Haley sa po hurikáne neozýva otec. Mladé dievča sa rozhodne, že zistí, čo sa mu stalo. Hoci je oblasť, kde jej otec býva evakuovaná, Haley je presvedčená, že niekde bude. Jej pocit sa ukáže ako správny – otec leží v pivnici v bezvedomí. No, zároveň je nablízku aj hrozba, ktorá ho do toho bezvedomia dostala. Hurikán totiž rozšíril poľovný revír aligátorom.

Stará láska nehrdzavie (Long Shot)

Charlotte je jedna z najvplyvnejších žien na planéte. Fred je iba noviná – síce je talentovaný, no je aj magnet na problémy. Títo dvaja, hoci sa zdá, že nemajú nič spoločné, majú spoločnú minulosť – Charlotte bola Fredovou opatrovateľkou a Fred bol do nej zamilovaný. Stretnutie po rokoch oživí Fredové pocity. A možno, že sú tieto pocity obojstranné…

Willy a kúzelná planéta (Terra Willy)

Willy cestoval s rodičmi naprieč vesmírom. Ich cesta sa jedného dňa rozdelila kvôli meteoritom. Willy v záchrannom module pristane na čarovnej planéte. Ako čoskoro zistí, nie je sám – jeho plavidlo obsahovalo aj robota pre prípad núdze. Rýchlo sa skamarátia a vyberú sa preskúmať okolie. No obaja rýchlo zistia, že  pristáť na cudzej planéte bolo jednoduché – náročnejšie bude prežiť!

The Cure: Anniversary 1978 – 2018 Live in Hyde Park

V júli 2018 bolo zachytené výročné vystúpenie skupiny The Cure. Hyde Park sa premenil na technologické nebo a za pomoci režiséra Tima Popa vznikol tento úžasný hudobný dokument.

Všetky filmy majú premiéru 11. júla 2019.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.