Filmové novinky v CINEMAX – 12. apríl 2018

Čo si pre nás nachystal ďalší týždeň? Do kín mieria 4 filmové novinky.

Besnenie (Rampage)

Primatológ Davis Okoye si ľudí drží od tela, no má blízky vzťah so svojou inteligentnou gorilou. Na tejto gorile je vykonaný experiment, ktorý nedopadne dobre a preto sa gorila vymkne z pod kontroly. Z mierneho zvieratka sa stáva nebezpečné monštrum, ktoré pustoší svoje okolie. Aby toho nebolo málo, objaví sa viacero „nepodarených experimentov“ a je len na výskumnom tíme doktora Okoyeho, aby zastavili nebezpečné zvieratá.

V hlavnej úlohe sa predstaví Dwayne Johnson, tešiť sa môžete i na Joea Manganiella

Fakjú pán profesor 3 (Fack ju Göhte 3)

Pokračovanie obľúbenej školskej komédie nás prenesie do Goetheho strednej školy, ktorá sa ocitá v práve nezávideniahodnej situácii. Hrozí, že ju zatvoria. Aby toho nebolo málo, tak Zekiho študentom oznámi kariérny poradca, že po škole nemajú žiadnu šancu uplatniť sa. V zúfalej situácii hodí riaditeľka Gersterová všetku zodpovednosť na učiteľa Zekiho, ktorý je známy svojimi neštandardnými učebnými metóda. Ani tentokrát to nebude inak a Zekiho metódy budú občas nelegálne. Zachránia školu?

Vnútorné slnko (Un beau soleil intérieur)

Vo francúzskej dráme sa zoznámime s Isabelle – rozvedenou umelkyňou, ktorá v živote nemá šťastie na mužov. Dej nie je rozprávaný plynulo a preto sa na konci dozvieme, podľa čoho si Isabelle vyberie pána pravého

Obávaný (La Redoutable)

V životopisnej dráme približuje režisér Hazanavicius život Jean-Luca Goddarda. Bol na vrchole slávy, po drsnej kritike svojho filmového diela rapídne mení svoje správanie. Goddard sa dostáva na okraj spoločnosti.

Všetky filmy majú premiéru 12. apríla 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V sobotu náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Komentár

  1. Avatar

    Potešil by ma hocijaký film nebol som len ked ešte bol Slovan vo Zvolene zobral by som manželku so sebou

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.