Filmové novinky v CINEMAX – 12. december 2019

Ďalší decembrový týždeň prináša do kín tri filmové novinky.

Čierne Vianoce (Black Christmas)

Mrazivý horor nás zavedie do univezitného mestečka. Študentka Reily má po negatívnom zážitku s mužom traumu, v dôsledku ktorej je na všetkých mužov nahnevaná. Jej spolubývajúce ju v tom, ako správne kamarátky, mohutne podporujú. Kamarátky sa tešia na prázdniny na takmer prázdnom internáte. Ich ideálne prázdniny prekazí vraždiaci maskovaný útočník. Kto (alebo čo?) sa skrýva pod maskou?

Jumanji: Ďalší level (Jumanji: The next level)

Partia hrdinov sa opäť (nedobrovoľne) vracia do hry Jumanji. Martha, Bethany a Fridge sa vracajú do hry nájsť a zachrániť Spencera, ktorý zmizol. Avšak zisťujú, že svet Jumanji nie je len džungľa, ale aj zasnežené kopce a smrtiace púšte.

Troll: Príbeh o chvoste (Troll: The Tale of a Tail)

Z dielne tvorcov animovaných hitov “Shrek” a “Madagaskar” prichádza ďalší famózny animák – Troll. Trollovia žijú harmonicky v kráľovstve trollov Ervod, kým jedného dňa nie je ich pohoda narušená. Narušiteľom je zlomyseľný a uhundraný troll Grimmer, ktorý už nechce byť v tieni, ale chce ovládnuť kráľovstvo. Grimmer premení kráľa na kameň a jeho chvost ukryje hlboko v lese. Podľa starodávneho proroctva môže situáciu napraviť len kráľov syn Trym. Čas je v tomto prípade nepriateľom – Trym má na všetko len 3 dni. Stihne to?

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.