Filmové novinky v CINEMAX – 12. júl 2018

Tento týždeň do kín mieria tri filmové novinky, všetky sa nesú na letnej vlne. Očakávajte dovolenku, horúce peklo a aj letnú búrku.

 Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka (Hotel Transylvania 3: Summer Vacation)

Drakula s rodinou sa rozhodnú aktívne sa vyhnúť pravidelnej dávke problémov, v ktorej sa ocitajú. Vyberú sa preto na výlet výletnou loďou. Vyzerá to tak, že žiadny problém nehrozí – až do chvíle, kým sa Drakula nezamiluje do Eriky – kapitánky lode (a čo Drakula nevie – príbuznej legendárneho lovca upírov!).

Kým prišla búrka (A drift)

Tami a Richard sú dobrodružné povahy. Zdá sa, že ich stretnutie bolo osudové, hneď sa do seba zamilovali a užívajú si svoj vzťah. Počas spoločnej plavby na mori ich zastihne búrka. Vlastne, jeden z najsilnejších hurikánov v histórii. Po búrke Tami zisťuje, že loď je rozbitá a jej milovaný Richard je ťažko ranený. V zúfalej situácii nesmie stratiť rozvahu a zachrániť nielen seba, ale aj Richarda. Film je na základe skutočných udalostí.

Mrakodrap (Skyscraper)

Will Sayer (Dwayne Johnson) je bývalý šéf tímu FBI. Po jednom zranení skončil s amputovanou nohou. V súčasnosti sa venuje menej náročnému povolaniu – je bezpečnostný expert. Jeho aktuálnou zákazkou je mrakodrap Perla – údajne najvyššia a najzabezpečenejšia budova. Will je prizvaný, aby to potvrdil. Počas jeho prítomnosti v budove vypukne požiar, ktorý sa rýchlo šíri. Polícia podozrieva Willa z jeho založenia. Síce je Will mimo budovy,  musí sa do nej rýchlo dostať – na jednom poschodí je jeho žena a deti. V mrakodrape je aj ozbrojený gang. Jediná cesta do mrakodrapu vedie cez žeriav – je potrebné skočiť do mrakodrapu.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.