Filmové novinky v CINEMAX – 13. apríl 2017

Apríl je naozaj bláznivý mesiac. Tento týždeň mieri do kín (rýchlo a zbesilo) až 5 filmových noviniek.

Chatrč (The Shack)

Dráma podľa rovnomennej knihy W.P Younga. Rodinu Macka Phillipsa postihla tragédia – dcérka Missy bola unesená a všetko naznačuje tomu, že je mŕtva. Mack zlomený, no dostáva pozvanie od samotného Boha na miesto, kde sa odohrala tragédia. Človek sa tam stretáva s Bohom – a jeho rany sa pomaly hoja.

Rýchlo a Zbesilo 8 (The Fate of the Furious)

Nový film zo série „Rýchlo a Zbesilo“ prináša „rodine“ nové problémy. Hrozba v podobe hackerky ale aj zrady jedného člena bude výzvou.

V hlavných úlohách sú herecké hviezdy Jason Statham, Dwayne Johnson Charlize Theron a Vin Diesel.

Špunti na vode

Rodina sa chystá na veľkú rodinnú oslavu – rodičia Igora a Davida budú mať zlatú svadbu. Na oslavu však príde aj širšia rodina, napr. bratranec Ondro z Kanady. Uvítacia večera sa však zmení na katastrofu, muži a ženy sa pochytia a skončí to tak, že ženy odídu na dámsku jazdu na bicykloch. A muži, ktorí ostali sami s deťmi, sa vyberú na dvojdňovú plavbu v kanoe.

VIAC:  Čo ak...?

Ospalá zátoka (Ma Loute)

Tohtotýždňovou novinkou je aj francúzska komédia „Ospalá Zátoka“. Dej sa odohráva v minulosti vzdialenej 100 rokov. Na pláži „Osplalej zátoky“ zmizlo pár turistov. Inak je to celkom pokojné miesto, kde žije pár rybárskych rodín. Jednou takou rodinou je aj podivná rodina Brefortovcov so svojimi synmi. Na opačnej strane zátoky bývajú Van Peterghemsovci s dcérou Billie. Životy týchto rodín spojí láska ich detí.

Proti svojej krvi (Trespass Against Us)

Medzigeneračná dráma ukazuje kočovný život rodiny Cutlerovcov. Bývajú v karavanovom tábore v Gloucestershire a ich životnou náplňou je poflakovanie, kradnutie, bitky a pytliactvo. Okolie ich neznáša a po krku im ide polícia. Colby, vodca celého spoločenstva by rád predal svoje miesto synovi Chadovi. Chad sa ale vymyká z toho, čo je pre nich normálne a na život má iný náhľad – rád by svojej rodine zabezpečil lepšiu budúcnosť. Colby plánuje obrovskú lúpež a Chad zisťuje, že jeho životný osud možno nie je v jeho rukách…

VIAC:  Čo ak...?

Všetky filmy majú premiéru 13.apríla 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Nasadenie niektorých filmových noviniek do programu je potrebné si overiť v programe kina vo vašom meste.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Komentár

  1. Avatar

    predal svoje miesto
    prenechal svoje miesto

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.