Filmové novinky v CINEMAX – 13.jún 2019

Tento týždeň do kín mieri celkovo 5 filmových noviniek.

Rodičia pod parou (Drunk Parents)

Manželský pár v strednom veku si žije na oko idylický život. Keď ich dcéra odíde na vysokú školu, čakajú, že im nastanú pokojné časy. Opak je však pravdou – ocitajú sa na mizine. Keďže sa obávajú hanby, rozhodnú sa za každú cenu predstierať, že sa nič nedeje. A preto – pri poháriku alkoholu (alebo pohárikoch?) spriadajú plány, ako zarobiť. Zrejme netreba podotknúť, že alkohol je veľmi zlý radca

Veľký zlý lišiak a iné príhody

Na vidieku sa dejú veci! V tomto francúzskom filme sa zoznámime s viacerými zvieratkami, ktoré nám ukážu, ako to chodí u nich na vidieku.

Uzly a pomaranče (Orangetage)

Derek má po smrti mamy v živote jedno veľké prázdno. Jeho život nie je to, čo býval. Ani nevie ako, jedného dňa si nájde cestu ku koňom. V spojení s týmito majestátnymi zvieratami sa mu podarí vycválať zo smútku a dostať sa späť – na ten správny smer.

Muži v čiernom: Globálna hrozba (Men in Black: International)

Sú tu, aby ochránili planétu Zem od nebezpečných mimozemšťanov. No nebezpečenstvo sa skrýva tam, kde by to nikto z nich nečakal – vo vlastných radoch.

The Doors: Live at the Bowl ´68 plaviek

Hoci bol záznam z koncertu sprístupnený už v roku 1987, remastrovaný záznam z koncertu legendárnej kapely The Doors prinesie hudobný zážitok v doteraz nevídanej kvalite.

Tento dokument bude odvysielaný špeciálne 12.06.2019

Všetky filmy majú premiéru 13. júna 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Komentár

  1. Avatar
    Zdena Susilova

    Rodicia su pod parou by som chcela vidiet so sestrou

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.