Filmové novinky v CINEMAX – 13. september 2018

Ďalší septembrový týždeň sa môžeme tešiť na 5 nových filmov a 2 staršie klasiky.

Axel a tajomstvo planéty Kepler (Axel 2: Adventures of Spacekids)

Planéta Kepler kedysi prekvitala životom. Teraz upadá a je na pokraji zániku. Mladí dobrodruhovia sa rozhodnú preskúmať pravdivosť prastarej legendy o tom, ako sa dá zachrániť planéta.

Nebezpečná láskavosť (A simple favor)

Emily požiada svoju najlepšiu kamarátku Stephanie, aby jej vyzdvihla syna zo škôlky. Po chlapca si však Emily už nepríde. Stephanie preto kontaktuje jej manžela a spoločne rozbiehajú pátranie po Emily. Postupne sa ukazuje, že Emily bola niekým úplne iným.

Pátranie (Searching)

Keď zmizne Davidova dcéra Margot a polícia uviazla v slepej uličke, rozhodne sa David začať pátranie na vlastnú päsť. David berie dcérin notebook a zisťuje, že možno svoju dcéru až tak nepozná…

Pod jedným stromom (Under the tree)

Na predmestí rastie jeden veľký strom, ktorý ovplyvňuje životy viacerých susedov. Niektorí na neho nedajú dopustiť, iní by ho najradšej videli spílený. Ich konflikty pomaly prerastajú a to, čo sa spočiatku zdalo ako nevinné susedské pošťuchávanie, nadobúda absurdné rozmery.

Predátor: Evolúcia (The Predator)

Pred viac ako 30 rokmi sme sa prvýkrát stretli s predátormi. Hrozba, ktorú vtedy predstavovali, ľudstvo odvrátilo. Teraz sa tieto mimozemské stvorenia vracajú – ešte dokonalejšie a chytrejšie ako predtým.

Vlasy Hair

Jeden z najvýznamnejších muzikálov druhej polovice 20. storočia vznikol pod taktovkou Miloša Formana. Sú politickým dielom kritizujúcim spoločnosť, odsudzujúcim vojnu vo Vietname. Zároveň je to film vyzývajúci hippies postaviť sa proti konzervatizmu. Sleduje príbeh Clauda Bukowskeho, ktorý opúšťa rodinný ranč v Oklahome a odchádza do New Yorku, kde spoznáva mladého rebela Bergera a jeho skupinu kamarátov.

Moulin Rouge

Príbeh básnika Christiana, ktorý spomína na lásku jeho života. So Satine sa zoznámi dôsledkom nechcenej zámeny. Z tohto nevinného stretnutia, sa vyvíja niečo, čo si Satine ako kurtizána nemôžeme dovoliť. Premiéra divadelnej hry, ktorú spolu skúšajú, sa blíži, bohatý vojvoda je rozhodnutý urobiť všetko, aby si Satine podmanil. Je láska medzi Christianom a Satine odsúdená na zánik alebo úspech?

Všetky filmy majú premiéru 27. augusta 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.