Filmové novinky v CINEMAX – 14. február 2019

Tento týždeň privítame v kinách 3 nové filmy. Akčný sci-fi film Alita doplnia dve ľahké komédie.

Alita: Bojový anjel (Alita: Battle Angel)

Kyberdoktor Ido prehľadáva skládky, aby mohol ľuďom implantovať funkčné súčiastky. Na skládke nachádza Alitu – poničeného kyborga. Alita si nepamätá nič zo svojej minulosti, ale veľmi rýchlo sa učí o okolitom svete. S kamarátom Hugom objavuje život v Iron City. Po jednej zápletke s kriminálnikmi sa dostáva do hľadáčika zloduchov – lebo jej schopnosti sú viac ako nevídané…

Nedotknuteľní (The Upside)

Milionár Phillip počas paraglidingu ochrnul a je odkázaný na vozík a pomoc druhých ľudí. Dell je mladý černoch, ktorý zháňa prácu. Títo dvaja sa náhodou stretnú  a Phillip ihneď zamestná Della ako svojho ošetrovateľa.  Hoci sú obaja z odlišných svetov s odlišnými problémami, pomaly si začnú navzájom meniť životy – obaja totiž zistia, že keď sa chce, tak sa dá prekonať (takmer) každý problém. Alebo sa dá aspoň zmeniť uhol pohľadu.

Leto s gentlemanom

Alena s manželom chodí na letnú dovolenku každoročne do chatovej oblasti, ktorá je pár kilometrov za Prahou. Manželia sú už takmer celú večnosť, čiže sa do ich života pomaly vkradla rutina. Každé leto trávia tak, že manžel Anny hrá karty s kamarátmi v krčme alebo zhotovuje modely lodí. Anna sa stretáva so svojimi kamarátkami. Jedného dňa sa v dedine objaví Artur, ktorý rutinu pokojného leta naruší, potom ako medzi ním a Annou preskočí iskra…

Všetky filmy majú premiéru 14. februára 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.