Filmové novinky v CINEMAX – 14. jún 2018

Do kina mieria štyri filmové novinky a vy aj tento týždeň máte šancu ísť na film podľa vlastného výberu. Ktorý z filmov by ste chceli vidieť?

Ja, Simon (Love Simon)

Sestnásťročný Simon je gay. Prostredníctvom emailov flirtuje so spolužiakom s prezývkou Blue. Netuší, kto sa pod týmto menom skrýva. Jedného dňa sa ich korešpondencia dostane do nesprávnych rúk a hrozí im odhalenie. Simona začne vydierať podivný spolužiak Martin, ktorý chce, aby mu Simon dohodol rande s pekným dievčaťom. Simon preto musí vymyslieť, ako z tejto situácie uniknúť

Film vznikol na základe knižnej predlohy Becky Albertalliovej. Režisérom filmu je Greg Berlanti (režisér a scenárista Arrowverse seriálov), vo filme účinkuje aj Keiynan Lonsadale známy ako Wally West zo seriálov Flash a Legends of Tomorrow

Luis a ufóni (Luis and the Aliens)

Luis vždy veril, že mimozemšťania existujú. A nemýlil sa! Jedného dňa neďaleko Luisovho domu havaruje mimozemská loď s tromi sympatickými mimozemšťanmi. Prichádzajú v mieri a od ľudstva nechcú veľa – iba vysnený matrac, ktorí videli v teleshoppingu. Avšak sú veľmi nemotorní a preto robia veľa chaosu.

Pablo Escobar: Nenávidený a milovaný (Loving Pablo)

Dramatický životný film zachytáva život Pabla Escobara. Vo filme spoznáme obe tváre Pabla: tú, ktorú ukazoval svetu ako nebezpečný kriminálnik, ale aj tú, ktorú mal v súkromnom živote.

Taguj! (TAG)

Partia (ne)dospelých a veľmi súťaživých kamarátov sa každý rok stretne, aby si zahrali naháňačku. Túžba vykríknuť „Máš to!“ je silnejšia ako všetko ostatné a tak je bežnou praxou, že riskujú svoje zdravie a vzťahy. Tento rok ich bláznivá zábavka vychádza na dátum, kedy má jeden z nich svadbu. No ani to ich nedokáže zastaviť.

Všetky filmy majú premiéru 14. júna 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V sobotu náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.