Filmové novinky v CINEMAX – 14. september 2017

Nový týždeň prináša do kín 5 filmových noviniek.

Americký zabijak (American Assassin)

Po osobnej tragédii sa Mitch Rapp rozhodne zmeniť svoj život a začať odznova. Podarí sa mu dostať do výcvikového tábora CIA, kde sa z neho za polroka stane špičkový agent. Jeho prvá misia bude krst ohňom – má sa postaviť proti mužovi s prezývkou Duch, ktorý pozná všetky tréningové postupy a taktiky, preto sa zdá nemožné ho poraziť. Lenže Mitch má v sebe niečo, čo nedokáže zastaviť nikto.

Cesta času

Unikátny dokument vysielaný v kinách Cinemax nás zavedie na výpravu naprieč časom. V pútavom dokumentárnom filme s jedinečným grafickým spracovaním uvidíme životný cyklus slnečnej sústavy. Na dokumente sa podieľali mnohí poprední vedci.

Klient (Forushande)

V dramatickom filme sledujeme Emada a Ranu, ktorí sú manželia a zároveň aj kolegovia v amatérskom divadle. Kvôli statike budovy sa musia presťahovať. Vyberú si jeden byt. Keby sa však informovali, kto tam býval predtým, vyhli by sa tragédii.

Ktorý je ten pravý? (Home Again)

Alice má 40, nedávno sa rozišla s manželom a je sama na dve deti. Preto sa jej nemožno čudovať, keď si na narodeninovej párty trochu vyhodí z kopýtka a ani nevie ako už má troch nových spolubývajúcich – svojho mladého milenca a jeho dvoch kamarátov. Všetko to vyzerá ideálne a všetci žijú ako jedna veľká rodinka. Až do chvíle, kým sa pred dverami neobjaví jej manžel s kuframi, ktorý by sa rád vrátil naspäť.

Víno nás spojuje (Ce qui nous lie)

Jean pretrhal všetky putá s rodinou a cestuje po svete. Domov sa vracia až vtedy, keď jeho otec vážne ochorie. Po otcovej smrti sa Jean spolu so súrodencami musí chopiť rodinného biznisu – vinohradov. Na začiatku však stoja pred vážnou dilemou – predajú vinárstvo alebo budú pokračovať v rodinnom podniku? Obe možnosti pre každého zo súrodencov predstavujú obetu niečoho dôležitého.

Všetky filmy majú premiéru 14. septembra 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.