Filmové novinky v CINEMAX – 14. september 2017

Nový týždeň prináša do kín 5 filmových noviniek.

Americký zabijak (American Assassin)

Po osobnej tragédii sa Mitch Rapp rozhodne zmeniť svoj život a začať odznova. Podarí sa mu dostať do výcvikového tábora CIA, kde sa z neho za polroka stane špičkový agent. Jeho prvá misia bude krst ohňom – má sa postaviť proti mužovi s prezývkou Duch, ktorý pozná všetky tréningové postupy a taktiky, preto sa zdá nemožné ho poraziť. Lenže Mitch má v sebe niečo, čo nedokáže zastaviť nikto.

Cesta času

Unikátny dokument vysielaný v kinách Cinemax nás zavedie na výpravu naprieč časom. V pútavom dokumentárnom filme s jedinečným grafickým spracovaním uvidíme životný cyklus slnečnej sústavy. Na dokumente sa podieľali mnohí poprední vedci.

Klient (Forushande)

V dramatickom filme sledujeme Emada a Ranu, ktorí sú manželia a zároveň aj kolegovia v amatérskom divadle. Kvôli statike budovy sa musia presťahovať. Vyberú si jeden byt. Keby sa však informovali, kto tam býval predtým, vyhli by sa tragédii.

VIAC:  Čo ak...?

Ktorý je ten pravý? (Home Again)

Alice má 40, nedávno sa rozišla s manželom a je sama na dve deti. Preto sa jej nemožno čudovať, keď si na narodeninovej párty trochu vyhodí z kopýtka a ani nevie ako už má troch nových spolubývajúcich – svojho mladého milenca a jeho dvoch kamarátov. Všetko to vyzerá ideálne a všetci žijú ako jedna veľká rodinka. Až do chvíle, kým sa pred dverami neobjaví jej manžel s kuframi, ktorý by sa rád vrátil naspäť.

Víno nás spojuje (Ce qui nous lie)

Jean pretrhal všetky putá s rodinou a cestuje po svete. Domov sa vracia až vtedy, keď jeho otec vážne ochorie. Po otcovej smrti sa Jean spolu so súrodencami musí chopiť rodinného biznisu – vinohradov. Na začiatku však stoja pred vážnou dilemou – predajú vinárstvo alebo budú pokračovať v rodinnom podniku? Obe možnosti pre každého zo súrodencov predstavujú obetu niečoho dôležitého.

VIAC:  Prvý trailer na veľkofilm Godzilla vs. Kong

Všetky filmy majú premiéru 14. septembra 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.