Filmové novinky v CINEMAX – 15. august 2019

Ďalší augustový týždeň sa môžeme tešiť zo 4 premiér v kine.

Diego Maradona

Diego je argentínsky chlapec, ktorý miluje futbal a svoju rodinu. Talent sa v ňom nezaprie a preto dostával ponuku hrať za Neapol. V Neapole si veľmi rýchlo získa fanúšikov, ale aj nevhodných kamarátov. Futbalové okamihy, pohoda, no aj veľké večierky, podvody, nevery a stretnutia s mafiou… Vitajte v živote Diega Maradonu, jednej z najkontroverznejších futbalových ikon.  V tomto dokumentárnom filme sú použité aj autentické zábery zo súkromného archívu Maradonu.

Becassine!

Bacassine sa narodila v skromnej bretónskej dedinke. Jej detská naivnosť s ňou ide po celý život. Jedného dňa sa spozná s malým dievčatkom, ktoré adoptoval markíz a okamžite si porozumejú. Markíz z Becassine spraví pestúnku dievčatka. A Becasssine sa tak splní sen – dostáva sa “do sveta”. Pokojnú idylku v kaštieli naruší bábkár, ktorý má s obyvateľmi kaštieľa vlastné plány.

Vtedy v Hollywoode (Once upon a time in Hollywood)

Je zlátá éra Hollywoodu, rok 1969. Zhasínajúca hollywoodska hviezda a jeho kaskadér sa snažia opäť dosiahnuť úspech a slávu.

André Rieu – Smiem prosiť? Maastricht 2019 (André Rieu – Shall we dance? Concert from Maastricht 2019)

Záznam z koncertu hudobného virtuóza poteší každého fanúšika klasickej hudby. Holandský umelec André Rieu spolu s Orchestrom Johanna Straussa zahrá ľahkú klasiku a prekvapí publikum elegantnými tanečnými kreáciami a tiež množstvom zábavy.

Dokument bude odvysielaný 14.08.2019

Všetky filmy majú premiéru 15. augusta 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.