Filmové novinky v CINEMAX – 15. jún 2017

Tento týždeň sa v kinách predstavia 4 horúce novinky. Ktorú z nich si vyberiete?

Autá 3 (Cars 3)

Po tretíkrát sa vracajú do kín autá. V najnovšom dobrodružstve sa červený športiak Bleskový McQueen dozvedá, že pretekárske okruhy začína ovládať nová generácia áut. Slávny pretekár musí ukázať, že je stále šampión a preto sa vracia na preteky Piston Cup. Na tejto ceste mu pomáhajú nielen starí kamaráti, ale aj mladá automechanička Cruz Ramirezová.

Heydrich: Muž so železným srdcom (The Man with the Iron Heart)

Keď sa povie Heydrich, každému v mysli zaznie „Konečné riešenie židovskej otázky“. Jeho život však nebol vždy iba samý úspech. Tento film približuje Heydrichov život, ukazuje ho ešte pred tým, ako sa stal Hitlerovým esom v rukáve. Heydrich tu vystupuje ako aktívna postava. Súčasťou príbehu je aj jeho smrť – atentát Kubiša a Gabčíka a následné vypálenie Lidíc. Vo filme môžete vidieť známe herecké mená – Jason Clarke (Terminátor),Mia Wasilkowska (Alenka v ríši divov).

VIAC:  Čo ak...?

Pobrežná hliadka (Baywatch)

Aké by to bolo leto bez poriadnej letnej komédie? Pláž, more a opálené telá. Pobrežná hliadka sa vracia v novej verzii kde nechýba akcia, napätie a ani legendárne červené plavky.

V hlavných úlohách sa predstavia Dwayne „The Rock“ Johnson, Zac Efron, David Hasselhof či Pamela Anderson.

Strnadovi

Helena Třeštíková v rámci projektu Manželské etudy sleduje život rodiny Strnadovcov. Dokument odhaľuje všetko, čo im počas spoločných rokov života privial osud do cesty.

Všetky filmy majú premiéru 15. júna 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.