Filmové novinky v CINEMAX – 15. november 2018

O čarovný jesenný týždeň sa tentokrát postará 5 filmových noviniek. Doslova čarovne sa môžete tešiť napr. pri pozeraní pokračovania Fantastických zverov. No netreba zabúdať ani na ďalšie štyri zaujímavé filmy z tohto týždňovej ponuky.

Fantastické zvery: Grindewaldove zločiny (Fantastic Beast: The Crimes of Grindewald)

Z univerza Harryho Pottera prichádza pokračovanie Fantastických zverov. Grindewaldovi sa podarí splniť vyhrážky a dostať sa z väzenia. Albus Dumbledore vie, že je potrebné prichystať sa na hrozbu v podobe Grindewalda a povolá do akcie svojho bývalého študenta Scamandera.

Inde

Príbeh Alexa Mynarčíka je dokumentom o jeho nevšednom živote. Jednotlivé obrazy vytvárajú akýsi náhľad na to, ako sa formovala spoločnosť, identita a kultúra Slovenska.

Balón (Ballon)

Je rok 1979. dve východonemecké rodiny v snahe po získaní vytúženej slobody riskujú útekom na západ veľa. Podomácky vyrobený balón im má pomôcť uskutočniť ich plán. Lenže pred hranicami spadne a kompetentní ich začínajú hľadať. Napriek tomu sa nevzdávajú a snažia sa skonštruovať druhý balón.

Súmrak (Napszállta)

Maďarský režisér Lászlo Nemes so svojim debutom „Saulov syn“ získal nejedno ocenenie. Teraz prichádza s novým filmom Súmrak. Mladá žena Irisz Leiter dospievala v sirotinci a teraz sa vracia do Budapešti. Tu zisťuje, že jej rodinu obklopuje mrazivé tajomstvo…

Coldplay: A head full of dreams

Dokument z dielne Mata Whitecrossa je napoly záznamom z koncertov a napoly akousi mapou fungovania kapely. V dokumente môžeme vidieť začiatky kapely, ich úspechy na hudobnej scéne, ale aj doteraz nezverejnené zábery.

Všetky filmy majú premiéru 15. novembra 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.