Filmové novinky v CINEMAX – 16. marec 2017

Ďalší marcový týždeň obohatí ponuku kín o tieto štyri novinky.

Kráska a Zviera (Beauty and the Beast)

Nová verzia klasickej disneyovky prichádza do kín v nevídanej podobe. Mladá dievčina Belle žije pokojne so svojim otcom Mauriceom. Belle celkom nezapadá do kolektívu – a opakovane odmieta ponuky od Gastona, miestneho krásavca. Nikto to nechápe, pretože žiadna iná Gastonovi odolať nevie. Do spoločnosti nezapadá ani jej otec Maurice, ktorý je tak trochu umelec a tak trochu samotár. Jedného dňa ho cestou na trh prepadne svorka vlkov a jemu neostáva nič iné, ako sa ukryť do  zdanlivo opusteného zámku. V zámku býva strašidelný netvor, ktorý nemá rád hostí. Belle sa vyberá svojho otca hľadať. Netvorovi dáva ponuku – vymení otca za seba. On ponuku prijíma. Belle sa postupne zžíva so zámkom, skamaráti sa zo služobníctvom a odhaľuje, že aj Netvor skrýva jedno tajomstvo.

VIAC:  Druhá séria His Dark Materials je za rohom!

Zlato (Gold)

Veľkým snom Kennyho Wellsa je objavenie zlatej bane. Na svojej ceste za splnením sna vyskúšal už mnoho vecí. Teraz sa spojil s uznávaným geológom Acostom, ktorý vraj pozná jedno nálezisko v Indonézii. Uzavrú dohodu a spoločne odchádzajú na výpravu. Po mnohých neúspechoch sa dostávajú k trblietajúcemu sa kovu… Ale je to naozaj zlato? Film vznikol na základe skutočných udalostí.

Piata loď

Rodinná dráma rozpráva o komplikovaných rodinných vzťahoch. Jarka má mamu, avšak jej správanie k malej Jarke sa nedá nazvať rodičovská starostlivosť. To, čo Jarka nemá doma, sa snaží zinscenovať v hre na rodinu – za zvláštnych okolností sa dostala k dvom malým deťom a stará sa o ne v záhradnej chatke

Film vznikol podľa rovnomennej knižnej predlohy Moniky Kompaníkovej.

Paradise Trips

Mário je dlhoročný šofér autobusu, ktorého čaká ešte posledný kšeft a potom si pôjde oddýchnuť na zaslúžený dôchodok. Celé roky vozil dôchodcov na dovolenky k moru, no posledná cesta bude absolútne odlišná. Na hudobný festival vezie skupinu mladých ľudí. Nevrlý a zachmúrený Mário a partia hlučnej mládeže si zo začiatku nepadnú do oka a je medzi nimi cítiť napätie. Lenže autobus je pomerne malé miesto a situácia sa z každým kilometrom mení k lepšiemu. Mário sa opäť naučí radovať zo života a je na dobrej ceste, aby pochopil svojho syna, ktorého už roky nevidel.

VIAC:  Ridley Scott nám predstavuje Raised by Wolves

Všetky filmy majú premiéru 9.marca 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Nasadenie niektorých filmových noviniek do programu je potrebné si overiť v programe kina vo vašom meste.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Prvý trailer k spinoff seriálu The Walking Dead

Televízia AMC na Comic Cone uverejnila trailer k pripravovanému spinoffu seriálu Walking Dead, The Walking …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.