Filmové novinky v CINEMAX – 16. marec 2017

Ďalší marcový týždeň obohatí ponuku kín o tieto štyri novinky.

Kráska a Zviera (Beauty and the Beast)

Nová verzia klasickej disneyovky prichádza do kín v nevídanej podobe. Mladá dievčina Belle žije pokojne so svojim otcom Mauriceom. Belle celkom nezapadá do kolektívu – a opakovane odmieta ponuky od Gastona, miestneho krásavca. Nikto to nechápe, pretože žiadna iná Gastonovi odolať nevie. Do spoločnosti nezapadá ani jej otec Maurice, ktorý je tak trochu umelec a tak trochu samotár. Jedného dňa ho cestou na trh prepadne svorka vlkov a jemu neostáva nič iné, ako sa ukryť do  zdanlivo opusteného zámku. V zámku býva strašidelný netvor, ktorý nemá rád hostí. Belle sa vyberá svojho otca hľadať. Netvorovi dáva ponuku – vymení otca za seba. On ponuku prijíma. Belle sa postupne zžíva so zámkom, skamaráti sa zo služobníctvom a odhaľuje, že aj Netvor skrýva jedno tajomstvo.

Zlato (Gold)

Veľkým snom Kennyho Wellsa je objavenie zlatej bane. Na svojej ceste za splnením sna vyskúšal už mnoho vecí. Teraz sa spojil s uznávaným geológom Acostom, ktorý vraj pozná jedno nálezisko v Indonézii. Uzavrú dohodu a spoločne odchádzajú na výpravu. Po mnohých neúspechoch sa dostávajú k trblietajúcemu sa kovu… Ale je to naozaj zlato? Film vznikol na základe skutočných udalostí.

Piata loď

Rodinná dráma rozpráva o komplikovaných rodinných vzťahoch. Jarka má mamu, avšak jej správanie k malej Jarke sa nedá nazvať rodičovská starostlivosť. To, čo Jarka nemá doma, sa snaží zinscenovať v hre na rodinu – za zvláštnych okolností sa dostala k dvom malým deťom a stará sa o ne v záhradnej chatke

Film vznikol podľa rovnomennej knižnej predlohy Moniky Kompaníkovej.

Paradise Trips

Mário je dlhoročný šofér autobusu, ktorého čaká ešte posledný kšeft a potom si pôjde oddýchnuť na zaslúžený dôchodok. Celé roky vozil dôchodcov na dovolenky k moru, no posledná cesta bude absolútne odlišná. Na hudobný festival vezie skupinu mladých ľudí. Nevrlý a zachmúrený Mário a partia hlučnej mládeže si zo začiatku nepadnú do oka a je medzi nimi cítiť napätie. Lenže autobus je pomerne malé miesto a situácia sa z každým kilometrom mení k lepšiemu. Mário sa opäť naučí radovať zo života a je na dobrej ceste, aby pochopil svojho syna, ktorého už roky nevidel.

Všetky filmy majú premiéru 9.marca 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Nasadenie niektorých filmových noviniek do programu je potrebné si overiť v programe kina vo vašom meste.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.