Filmové novinky v CINEMAX – 16. august 2018

Nový týždeň sa na nás pripravil 4 filmovými novinkami.

Mama Brasil (Benzinho)

V tejto dráme sa zoznámime s obyčajnou brazílskou rodinkou. Svet mamy Ireny pozostáva zo starostlivosti o svojich 4 synov, korigovanie zasnívaného manžela do reality a suplovanie psychológa pre svoju nešťastne vydatú sestru. Najstarší syn Fernando dostáva ponuku hrať hádzanú na profesionálnej úrovni v Nemecku. Irena by chlapca najradšej nikam nepustila, ale ide jej predovšetkým o jeho šťastie

Equalizer 2 (The Equalizer 2)

Equalizer 2 nadväzuje na predchádzajúci film. Robert McCall predstieral vlastnú smrť, aby mohol viesť pokojný život na predmestí. Avšak, osud a jeho povaha majú iné plány. Robert sa nechá zatiahnuť do ďalšieho súboja o spravodlivosť.

Dôverný nepriateľ

Mysteriózny triler „Dôverný nepriateľ“ pochádza z dielne režiséra Karla Janáka (Snowboarďáci, Rafťáci, 10 pravidiel ako zbaliť dievča). Mladí manželia Zuzana a Andrej sa odsťahujú z rušného hlavného mesta do pokojných Tatier, aby otestovali výsledok Andrejovej práce – inteligentný dom. Technológia, ktorá im má život uľahčiť sa obráti proti nim a začína boj na život a na smrť.

BlackKkKlansman

Vrátime sa v čase – do 70.rokov. Je to doba, kedy v Amrike silnie boj za ľudské práva. A do boja sa pridáva aj Ron Stallworth, mladý černoch s veľkým afrom, ktorý sa pripojil k polícii. Polícia si myslela, že situácia sa jeho prijatím trocha upokojí, tak ho „zašili“ do archívu. Lenže Ron neustále tlačil na nadriadených, až sa dostal do fázy, kedy sa chodil v civile infiltrovať na rôzne podujatia. Jeho celkom odvážnym činom bolo to, že sa rozhodol infiltrovať do Ku-klux-klanu. Cez telefón oblbol svojimi rasistickými rečami miestneho šéfa, do akcie posielal bieleho kolegu. Znie to uletene? No, naozaj sa to stalo.

Všetky filmy majú premiéru 16. augusta 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Komentár

  1. Avatar
    Ingrid Golecká

    Equalizer 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.