Filmové novinky v CINEMAX – 16. máj 2019

Tento týždeň do kín mieri celkovo 7 filmových noviniek.

John Wick 3: Parabellum

Kapitola 3 je pre Johna Wicka zrejme tým najväčším bojom o život. Na jeho hlavu bola vypísaná vysoká odmena a preto po ňom idú lovci odmien. John Wick ešte nikdy nebol bližšie k smrti.

Brightburn

Čo sa stane, ak mimozemšťan, ktorý pristane na Zemi, nebude „ten dobrý“ – ako to býva v komiksoch, ale radšej sa postaví na opačnú stranu? Hororová novinka pochádza od režiséra Strážcov Galaxie.

Zaujímavosťou je, že scény, ktoré sa odohrávajú v škole, boli natáčané na tom istom mieste ako seriál Stranger Things.

Daddy Cool

Adrien nemá ambície, prácu a dokonca to vyzerá tak, že hoci je štyridsiatnik, správa sa bezhlavo ako tínedžer. Toto je zároveň dôvod, prečo ho odkopla priateľka Maude. Chcela si založiť rodinu, mať deti, no mať dieťa s dieťaťom je nezmysel. Maude, a vlastne aj všetci ostatní ľudia z Adrienovho okolia, už dávno dospeli. Aby všetkým Adrien dokázal, že aj on vie byť zodpovedný a správať sa dospelo, otvorí si doma súkromné jasle.

Bolesť a sláva (Dolor y gloria)

Stagnujúci filmový režisér hľadá dôvod, prečo už nedokáže tvoriť filmy tak ako predtým. Príčiny hľadá vo svojej minulosti: detstve, láske a bolesti, ktorú prežíval. V hlavných úlohách španielskej drámy sa predstavia Antonio Banderas a Penelope Cruz.

UglyDolls

V továrni na výrobu hračiek sa perfektné hračky vždy oddelia od tých škaredých. Film nás zavedie do mestečka Uglyville, kde žijú škaredé hračky. A hoci sú škaredé, túžia po tom, po čom túžia všetky hračky – nájsť dieťa, ktoré by sa s nimi hralo. Ako sa im to môže podariť, keď sú škaredí? Odpovede skúšajú hľadať v inštitúte perfektnosti.

Trojprogram: Wheldon/Sido Larbi/Pite

Vybrané kiná Cinemax sprostredkujú živý prenos troch baletných vystúpení z Royal opera House.

Do plaviek (Le Grand Bain)

Depresívny Bertrand odpovie na zaujímavý inzerát v novinách. Ako sa ukáže, išlo o inzerát, v ktorom hľadali parťáka pre amatérske mužské synchronizované plávanie (mužské akvabely).

Tento film bude odvysielaný špeciálne 14.05.2019

Všetky filmy majú premiéru 16. mája 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.