Filmové novinky v CINEMAX – 16. november 2017

Mottom Justice League je „Sám nespasíš tento svet“, našim „Sám do kina nepôjdeš“.

Justice League (Justice League Part I)

Bruce Wayne zisťuje, že sa na našu Zem chystá veľká hrozba, ktorú sám neporazí. Do veľkej bitky povolá Bruce Wonder Woman a začína pátrať po ďalších výnimočných ľuďoch. Jeho hľadanie je úspešné – Batman, Wonder Woman, Flash, Cyborg a Aquaman a ďalšie ikonické komiksové postavy spoja svoje sily. Bude to ale stačiť na záchranu sveta?

Fantastická žena (Una mujer fantasticá)

Marina je mladá transgender servírka. Jej milenec je o dvadsať rokov starší muž Orlando. Po Orlandovej náhlej smrti sa roztáča okolo Mariny nepríjemný kolotoč ponižovania a odsudzovania zo strany Orlandovej rodiny. Marina sa nepoddáva, snaží sa naďalej žiť svoj život a ukazuje okoliu, kým naozaj je – fantastická žena.

Wind River

Stopár Cory Lambert objaví uprostred zasneženého Wyomingu mŕtvolu indiánskeho dievčaťa. Vyšetrovania sa ujme mladá agentka FBI z opačného konca krajiny, na drsnú zimu vo Wyomingu nie je pripravená. Veľké neznámo je pre ňu aj indiánska rezervácia a o pomoc pri vyšetrovaní požiada stopára Coreyho.

Film je kladne hodnotený kritikmi a očakáva sa, že bude nominovaný na Oscara.

Záhradníctvo: Nápadník (Záhradníctvi: Nápadník)

Tretí diel trilógie Záhradníctvo sa odohráva v 50.rokoch minulého storočia. Hlavnou zápletkou deja je zakázaná láska milencov a odlišné vnímanie sveta u dvoch generácií – predvojnovej a povojnovej. Každý verí, že jeho názor je ten najlepší, iba tak sa dá nájsť šťastie. Kto z nich má však pravdu?

Všetky filmy majú premiéru 16. novembra 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.