Filmové novinky v CINEMAX – 17. august 2017

Tento augustový týždeň sa v kine bude dať napätie krájať. Do kín dorazia tri dramatické novinky.

Na doraz (Kidnap)

Vyzeralo to ako pokojný deň v parku. Všetko sa mihnutím oka zmení, keď sa Karla len na chvíľku otočí, aby si zatelefonovala.  Vzápätí vidí, ako jej neznámi muži vlečú syna do auta a odchádzajú preč. Inštinktívne beží k autu a vyberá sa prenasledovať únoscov. Zúfalá matka sa nezastaví pred ničím.

Zabijakov osobný strážca (The Hitman’s Bodyguard)

Bodyguard Michael Bryce (Ryan Reynolds) dostane špeciálnu úlohu – musí sa postarať o svojho úhlavného nepriateľa. Jeho úhlavný nepriateľ je Darius Kincaid (Samuel L. Jackson) a musí sa dostať živý na súd. Dvaja nepriatelia na život a na smrť musia nechať staré spory bokom… Asi ani netreba hovoriť, že cesta na súd nebude jednoduchá a komplikácie ich čakajú takmer na každej zákrute.

Neruda

Biografická dráma približuje Nerudov život. Je rok 1948 a blíži sa Studená vojna. Z Nerudu by sa mal stať politický väzeň, je na neho vydaný zatykač. Neruda to vie a pokúša sa o útek z krajiny, no nepodarí sa mu to a tak sa musí istý čas ukrývať. Inšpirovaný svojim dramatickým životom vytvára epickú zbierku básní Canto General (Veľký spev). V Európe medzitým legenda o prenasledovanom básnikovi silnie a umelci, vedení Pablom Picassom, sa dožadujú Nerudovho oslobodenia. No Neruda to vníma ako súboj vlastnej cti a len tak ľahko sa nevzdáva…

Všetky filmy majú premiéru 17. august 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.