Filmové novinky v CINEMAX – 17. október 2019

Tento týždeň uvidíme v kine tri nové filmy.

Vládkyňa zla 2 (Maleficent: Mistress of Evil)

Od posledného dobrodružstva kráľovnej Zloriany ubehlo 5 rokov. Kráľovná čiernej mágie si žije pokojne a jej krstná dcéra Aurora pomaly rastie. Nenávisť medzi kúzelnými bytosťami a ľuďmi už úplne zmizla. Svadba medzi princom Filipom a Aurorou sa blíži a všetci sa tešia. Lenže harmóniu naruší nečakaný nepriateľ a postaví Zlorianu s Aurorou proti sebe.

Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon (Shaun the Sheep Movie: Farmageddon)

Ovečka Shaun sa v tomto celovečernom filme stretne s mimozemšťankou! Pokojný život na farme sa obráti naruby, keď neďaleko farmy havaruje UFO. Malá mimozemšťanka je v ohrození, chce ju totiž zajať a skúmať vláda a to Shaun nemôže dopustiť.

Pražské orgie

Film vznikol podľa rovnomennej knižnej predlohy. Slávny americký spisovateľ Nathan Zuckerman prichádza do Prahy, aby získal a odviezol rukopis jednej nevydanej knihy. Počas tejto pracovnej cesty sa zoznamuje so svojráznou Oľgou a aj vďaka nej prenikne do sveta nespútaných večierkov. Falošná sloboda v novej spoločnosti spôsobuje Nathanovi viac starostí ako radosti – kto je priateľ a kto sa na priateľa iba hrá? V tomto svete nie je nič isté.

Všetky filmy majú premiéru 17. októbra 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.