Filmové novinky v CINEMAX – 18. apríl 2019

Tento týždeň uvítame v kinách 4 filmové novinky.

Hľadá sa Yeti (The Missing Link)

Pán Spojka je vysoký, huňatý, milý, no aj zúfalý . Je unavený z večnej samota. Preto napíše list cestovateľovi Lionelovi Frostovi, aby mu pomohol nájsť jeho súkmeňovcov, ktorí žijú v Šangri-La. Sir Lionel zorganizuje výpravu, ku ktorej sa pridá aj jeho dávna kamarátka Adelina. A odvážne trio sa vydáva na dobrodružnú cestu.

Zamilovaná Gloria (Gloria Bell)

V tejto romantickej komédii sa zoznámime s 50-tničkou Gloriou. Má dospelé deti a svoj život žije už v podstate rutinne. Teda až do chvíle, kým sa v klube nezoznámi s očarujúcim Arnoldom. A hoci to nečaká, zamiluje sa do neho. Po rokoch tak zažíva všetky radosti aj starosti, ktoré vzťahy prinášajú.

Kliatba kvíliacej ženy (The curse of La Llorona)

Plačúca žena blúdi brehmi rieky. Typické je pre ňu desivé kvílenie, ktoré je poslednou spomienkou na jej život. Kvíliaca žena totiž krátko pred svojou smrťou utopila svoje deti v záchvate žiarlivosti, potom svoj čin oľutovala, no už bolo neskoro. A tak sa utopila aj ona. Dúfala, že sa zbaví bolesti no stal sa z nej prízrak uväznený medzi nebom a peklom. Na svojich potulkách po ríši živých sa snaží uloviť deti, aby si nahradila tie svoje…

Metallica (Francais Pour Une Nuit)

Záznam z neopakovateľného koncertu skupiny Metallica. V júli 2009  kapela odohrala koncert v starorímskom amfiteátri Nimes. Táto monumentálna stavba má sama o sebe svoje architektonické čaro, no ak ste fanúšik skupiny Metallica, tak sa ešte zdvojnásobí. Exkluzívne premietanie záznamu bude 17.04.2019.

Všetky filmy majú premiéru 18. apríla 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.