Filmové novinky v CINEMAX – 18. január 2018

Tento týždeň v kinách uvidíme 4 nové filmy, ktorý z nich si pôjdete pozrieť?

Beatrice (Sage femme)

Claire je pôrodná sestra a jej životným poslaním je pomáhať druhým. Pôrodnicu, kde pracuje zatvárajú a krátko na to sa objavuje v živote Claire objavuje Beatrice – milenka jej zosnulého otca – s prekvapivou informáciou. Beatrice je presným opakom Claire, no napriek tomu medzi nimi vznikne priateľstvo.

Tri billboardy kúsok za Ebbingom (Three Billboards Outside Ebbing)

Vyšetrovanie zavraždenej dcéry Mildred sa ťahá už mesiace. Matka na prejav svojho hnevu vylepí na billboardy tri kontroverzné odkazy, ktoré adresuje priamo šerifovi. A razom je na svete konflikt.

Muž vo vlaku (The Commuter)

Michael McCauley má spokojný rodinný život. Pracuje ako poisťovací agent, so svojou rodinou žije v domčeku na predmestí. Do práce chodí denne vlakom. Nie vždy bol jeho život takýto pokojný, predtým bol Michael policajt. A myslel, že k vyšetrovaniu zločinov sa už nikdy ani nepriblíži. Keby… Mala to byť obyčajná cesta domov. Michael si pohodlne sadá, zdraví sa so známymi a chce si zrekapitulovať svoj nepodarený deň. V tom si k nemu prisadne tajomná neznáma. Obálka s peniazmi , šarmantná dáma a hlavne to, že „NIE“ nie je odpoveď presvedčia Michaela, aby sa zapojil do nebezpečnej hry, v ktorej ide doslova o všetko.

Zúfalé ženy robia zúfalé veci (Zoufalé ženy dělají zoufalé věci)

Oľga pracuje v obchode s dámskou spodnou bielizňou a celé dni iba fantazíruje o živote. Verí, že nájde svoju pravú lásku, no pochopiteľne v obchode s dámskym oblečením je to čakanie dlhšie. Jedného dňa konečne do predajne vstúpi „ON“ a on by mohol byť ten pravý. Alebo by ním mohol byť ten, ktorý ju videl, ako sa takmer utopila v kanoe. Alebo…Tých „alebo“ je v Oľginom živote pomerne dosť. Zúfalé ženy robia zúfalé veci a Oľga… Tá sa jednoducho nikdy nevzdáva.

Scenár k filmu napísala Halina Pawlowská.

Všetky filmy majú premiéru 18. januára 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V piatok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.