Filmové novinky v CINEMAX – 18. júl 2019

Nový týždeň prinesie do kín premiéry troch filmov.

Leví kráľ (The Lion King – Live Action)

Mnohí z nás si túto disneyovku pamätajú z detstva ako animák. Doba sa pohla a víta nás remake – „live action“. Dej filmu sa točí okolo boja o moc levov. Kráľ Mufasa súperí so zákerným bratom Scarom. Súboj dopadne tragicky. Následník trónu – malý Simba (Mufasov syn) je z kráľovstva vyhnaný, zvyšok kráľovstva musí znášať krutovládu Scara. Vyhnané levíča je odkázané samé na seba. Našťastie sa mu podarí nájsť nových kamarátov, ktorí mu pomáhajú. Simbovi je s nimi dobre, no keď sa dozvie, čo sa deje v kráľovstve, rozhodne sa vrátiť späť a ukončiť Scarove kráľovanie.

Loli paradička

Loli paradička je slovenský film od Richarda Staviarskeho (youtuber známy ako Ďodik hasič z Kendíc) a jeho tímu. Film rozpráva nevšedný príbeh lásky, ktorá vznikla medzi predavačom cukroviniek Milanom a mladej Veronke, ktorá mu ukradla dva turecké medy. Milanovi nevadí, že Veronka je Rómka a Veronke, že Milan má len jednu nohu. No prijme túto nekonvenčnú dvojicu aj spoločnosť?

100 vecí (100 Dinge)

Vraví sa, že žijeme v materiálnom svete, však? Dvaja najlepší priatelia uzatvoria bláznivú stávku – na 100 dní sa vzdajú všetkého, čo vlastnia. Každý deň dostanú jednu zo svojich vecí späť. Čo bude „tá jediná vec“, ktorá im bude chýbať najviac?

Všetky filmy majú premiéru 18. júla 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.