Filmové novinky v CINEMAX – 18. júl 2019

Nový týždeň prinesie do kín premiéry troch filmov.

Leví kráľ (The Lion King – Live Action)

Mnohí z nás si túto disneyovku pamätajú z detstva ako animák. Doba sa pohla a víta nás remake – „live action“. Dej filmu sa točí okolo boja o moc levov. Kráľ Mufasa súperí so zákerným bratom Scarom. Súboj dopadne tragicky. Následník trónu – malý Simba (Mufasov syn) je z kráľovstva vyhnaný, zvyšok kráľovstva musí znášať krutovládu Scara. Vyhnané levíča je odkázané samé na seba. Našťastie sa mu podarí nájsť nových kamarátov, ktorí mu pomáhajú. Simbovi je s nimi dobre, no keď sa dozvie, čo sa deje v kráľovstve, rozhodne sa vrátiť späť a ukončiť Scarove kráľovanie.

VIAC:  Čo ak...?

Loli paradička

Loli paradička je slovenský film od Richarda Staviarskeho (youtuber známy ako Ďodik hasič z Kendíc) a jeho tímu. Film rozpráva nevšedný príbeh lásky, ktorá vznikla medzi predavačom cukroviniek Milanom a mladej Veronke, ktorá mu ukradla dva turecké medy. Milanovi nevadí, že Veronka je Rómka a Veronke, že Milan má len jednu nohu. No prijme túto nekonvenčnú dvojicu aj spoločnosť?

100 vecí (100 Dinge)

Vraví sa, že žijeme v materiálnom svete, však? Dvaja najlepší priatelia uzatvoria bláznivú stávku – na 100 dní sa vzdajú všetkého, čo vlastnia. Každý deň dostanú jednu zo svojich vecí späť. Čo bude „tá jediná vec“, ktorá im bude chýbať najviac?

VIAC:  Prvý trailer na veľkofilm Godzilla vs. Kong

Všetky filmy majú premiéru 18. júla 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.