Filmové novinky v CINEMAX – 19. september 2019

Tento týždeň bude v znamení návratov – do kín sa vracia legendárny Rambo či Angry Birds. Dokopy sa môžete tento týždeň tešiť na 5 filmových noviniek.

Ad Astra

Píše sa 22.storočie. Svet plne ovláda umelá inteligencia, ktorá je integrovaná už takmer do všetkého. Technologický pokrok zabezpečil, že Mesiac s Marsom sú už kolonizované ľuďmi, ľudstvo má dosah aj na ďalšie planéty Slnečnej sústavy. Hlavný hrdina Roy McBride (Brad Pitt) je, takisto ako jeho otec, astronaut. Royov otec sa pred rokmi počas tajnej misie za hľadaním mimozemského života stratil. Teraz je Zem postihnutá celou radou nečakaných katastrof, tieto katastrofy pripisujú tajné služby Royovmu otcovi. Tajní sa domnievajú, že  Royov otec žije a preto posielajú Roya na nebezpečnú cestu za okraj Slnečnej sústavy.

Rambo: Posledná krv (Rambo: Last Blood)

John Rambo sa vracia na posledný súboj. Piaty diel Rambo: Posledná krv uzatvára Rambovu cestu hnevu a krvi. Nostalgický začiatok filmu do Rambovho domova. John Rambo sa konečne vrátil domov. Usadil sa na ranči v Arizone a démonov zo svojej zabijackej minulosti sa snaží vyhnať pokojným životom. Lenže sa stále nájdu ľudia, ktorí Rambovi ten pokoj nedoprajú… Táto cesta bude jednou z najnebezpečnejších a preto je na mieste otázka – zostane John Rambo nažive aj potom, ako bude preliata posledná krv?

Florencino kníhkupectvo (The Bookshop)

Film je nakrútený podľa románu od Penelope Fitzgerald – The Bookshop. Hlavná hrdinka Florence Green prichádza do malého anglického mestečka a je odhodlaná napriek všetkým prekážkam otvoriť vlastné kníhkupectvo. Snaží sa, aby v meste bolo niečo nové, čo sa jej aj darí a jej život sa pomaly mení k lepšiemu. Florencine aktivity a angažovanosť jej časom prinášajú spojenca- pána Brundisha. No taktiež sa nájdu aj takí, ktorým je Florence tŕňom v oku a jej angažovanosť vyvoláva nepriateľské nálady.

Pomaľované vtáča (Nabarvené ptáče)

Rodičia sú počas svetovej vojny nútení urobiť drastické rozhodnutie. V snahe uchrániť svoje dieťa pred vyhladzovaním Židov, posielajú ho k príbuznej na vidiek. Chlapcova teta náhle umiera a chlapec sa musí pretĺkať životom na vlastnú päsť.

Angry Birds vo filme 2 (ANGRY BIRDS MOVIE 2)

Návrat vtáčích hrdinov na plátna kín má svoj dôvod! Obyvatelia Píplandu a ich nepriatelia Krochkáči zistili, že existuje tretí ostrov. Obyvatelia tohto záhadného ostrova predstavujú pre dva existujúce ostrovy veľké nebezpečenstvo. Ak má byť katastrofa odvrátená, musia Krochkáči a Píplanďania začať spolupracovať! A verte, že to nebude jednoduché.

Všetky filmy majú premiéru 19. septembra 2019. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.