Filmové novinky v CINEMAX – 2.február 2017

Zima pomaly ustupuje, no z väčšiny filmov Vám tento týždeň môžu naskočiť zimomriavky. Na zahriatie pri srdci, ako žolík, bude tento týždeň v kinách film s najlepším priateľom človeka.

Kruhy (Rings)

„Keď uvidíte to video, ostáva Vám presne 7 dní života.“

Mrazivý hovor režiséra Gutiérreza prináša udalosti odohrávajúce sa 13 rokov po predchádzajúcom diely. Julia si všimla, že sa jej priateľ začal správať zvláštne. Vraj videl „to“ video. Julia nepočúva jeho varovanie a video si zapína tiež. Video je na prvý pohľad nezmyselné a chaos, ktorý z neho Julia prežíva, je zakončený telefonátom. Neznámy hlas jej oznamuje verdikt – o týždeň umrie. Julia má dve možnosti – buď bude čakať na smrť doma, alebo rozlúšti tajnú správu ako sa smrti vyhnúť, ktorá je na videu.

VIAC:  Čo ak...?

Psia duša (Dog’s purpose)

Vrav sa, že pes je najlepší priateľ človeka. Dojímavé rozprávanie z psieho uhla pohľadu to potvrdí a prinúti nejedného človeka zamyslieť sa nad svojim psím kamarátom.

Pyroman (Pyromanen)

Ohnivý severský thriller, z ktorého Vás bude mraziť, pretože je podľa skutočných udalostí. Neistý Dag, dospievajúci syn náčelníka hasičov, sa snaží zapadnúť do kolektívu. Jediná situácia, v ktorej sa cíti istý, je vtedy, keď sa pozerá do plameňov. Túla sa po okolí so zápalkami a kanistrom benzínu. Najskôr zapaľoval malé objekty, no tie mu prestávajú stačiť…

Nebo a ľad (Le glace at le ciel)

Nový dokument oscarového režiséra Luca Jacqueta popisuje polárne cesty Claudia Loriusa, známeho polárneho vedca. Počas dobrodružstva uvidíme nielen, ako sa vedcovi podarilo objaviť „globálne otepľovanie“ ale aj nádhernú zimnú krajinu. Cieľom dokumentu nie je len poučiť o živote vedca, ale aj ukázať, aké ďalekosiahle dopady má ľudské správanie.

VIAC:  Čo ak...?

Všetky filmy majú premiéru 2. februára 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Nasadenie niektorých filmových noviniek do programu je potrebne si overiť v programe kina vo vašom meste.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.