Filmové novinky v CINEMAX – 20.7.2017

Tento týždeň prichádzajú do kín 4 filmové novinky. Ktorú z nich si vyberiete?

Valerian a mesto tisícich planét (Valerian and the City of a Thousand Planets)

Nádherné sci-fi dobrosružstvo nás prenesie časom aj priestorom. Valerian a Laureline sú zvlášti agenti, ktorí majú na starosti udržiavať poriadok v ľudských vesmírnych teritóriách. Po rozkaze veliteľa cestujú na miesto menom “Mesto tisícich planét”. Je to vesmírna metropola, všetky existencie tu zdieľajú kultúru a vedomosti. Teraz však prichádza temná sila zničiť mier aj všetko dobré. Tajní agenti sa musia pokúsiť zachrániť nielen Mesto tisícich planét, ale aj celý vesmír a budúcnosť.

 

Bocian Riško (Richard the Stork)

Nádherná animovaná rozprávka Bocian Riško je zábavou pre celú rodinu.  Riško je vrabec, ale vyrastá v bocianej rodine. Keď príde pre bociany čas odchodu do teplých krajín, nastáva čas, kedy musia bociany Riška nechať doma. To však on nechce pripustiť, a tak s pomocou svojich kamarátov – sovy Oľgy a papagája Kikiho – podstupuje veľké dobrodružstvo.

Personal Shopper

Maureen (Kristen Stewart) žije v Paríži a pracuje ako osobná nákupkyňa oblečenia pre obletovanú mediálnu celebritu. Svoj voľný čas trávi v zvláštnom opustenom dome, kam sa nasťahovala po smrti jej brata. Je presvedčená, že s ním dokáže nadviazať kontakt.

Dunkirk

Christopher Nolan (Trilógia Batman) sa predstavuje so svojim novým filmom na základe skutočných udalostí. Zobrazuje operáciu Dynamo – evakuáciu 400 tisíc spojencov, ktorí boli obkľúčení Nemcami vo francúzskom meste Dunkerque.

Vo filme zažil svoju hereckú premiéru mladý spevák Harry Styles.

 

Všetky filmy majú premiéru 20. júla 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Vo štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.