Filmové novinky v CINEMAX – 20. apríl 2017

Tento týždeň je iný oproti ostatným. Pondelok je sviatok, takže sa ani nenazdáme a už je tu štvrtok a s ním aj týchto 5 nových filmov v kinách.

Cuky Luky Film

Cuky a Luky sú televíznym fenoménom. Teraz prichádzajú aj do kín – a my sa konečne dozvieme, ako sa Cuky a Luky skamarátili. Cuky je (zatiaľ) neuznaná videoblogerka, Luky zase celebrita, ktorá hľadá lásku. A vyzerá to tak, že aby Luky získala muža svojich snov, musí pomôcť „obyčajnej“ žene stať sa Miss.

Vo filme sa objaví mnoho známych slovenských tvári – napr. Lukáš Latinák, Marián Čekovský či Viktor Vincze, takže by nemala byť nuda. Lebo nuda je smrrrrť. 😀

Baby šéf (The Boss Baby)

Timovi sa narodil mladší brat. Kým jeho rodičia si na bábätku nič zvláštne nevšimli, on áno. Bábätko hovorí hlbokým hlasom, správa sa ako tajný agent a nosí obleky. V skutočnosti je veľký boss. Pracuje v spoločnosti BabyCorp. a má zistiť, prečo jeho firme na trhu rodičovskej lásky klesajú akcie. Za poklesom je spoločnosť Šteňa a.s. Aby sa situácia formy BabyCorp. zlepšila, musí baby-bossovi pomôcť aj brat Tim.

Stratené mesto Z (The Lost City of Z)

Dobrodružný film na základe skutočných udalostí nás zavedie do hĺbky bolívijských pralesov. Britský bádateľ sa v roku 1906 vydal do Bolívie a v hĺbke dažďového pralesa našiel bájne mesto Z. Po návrate mu nikto neveril a preto sa v roku 1925 spolu so synom vrátil do džungle.

Stáť pevne (Rester Vertical)

Léo sa vydáva do prírody, kde chce hľadať vlkov. Ale nájde tam mladú pastierku. Zamiluje sa, majú spolu dieťa. Chvíľu žijú spolu na statku aj s jej otcom. Pastierka Marie to však nezvláda a preto od dieťaťa uteká. Léo sa o dieťa musí postarať sám. Je to psychologická dráma o mužovi, ktorý si nedokázal nájsť miesto v spoločnosti.

Vlk z Královských Vinohrad

Dramatická komédia na motívy poviedky režiséra Jana Němca. Ťažiskom deja sú udalosti roku 1968 a cesta Johna Jana na filmový festival. Jeho sľubná medzinárodná kariéra je prerušená príchodom ruských tankov do Prahy a cestou do exilu.

Všetky filmy majú premiéru 20.apríla 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.