Filmové novinky v CINEMAX – 20. december 2018

Skôr než príde čas rozbaľovať darčeky, prídu do kín ešte dve filmové novinky.

Bumblebee

18-ročná Charlie dostáva k narodeninám svoje prvé auto – žltý VW Beetle, známy aj ako Chrobák. Chrobák vyzerá, že sa skôr rozpadne, ako pohne, no nejakým zázrakom predsa len Charlie s autom  príde až domov. Keď sa pozrie na podvozok a zbadá dve modré oči, zisťuje, že to nie je len také obyčajné auto. Je to Autobot Bumblebee, ktorý sa ukrýva pred zlými Deceptikonmi z jeho rodnej planéty a aj nebezpečným vládnym agentom Burnsom. Aj napriek tomu, že Bumblebee môže komunikovať len cez pesničky z autorádia, vybuduje sa medzi ním a Charlie pevné puto a obaja zistia, že spolu môžu byť nezastaviteľní.

Asterix a tajomstvo čarovného nápoja (Astérix: Le secret de la potion magique)

Známi hrdinovia z Galskej dediny sa vracajú v novom dobrodružstve. Panoramix, druid, ktorý varí Galom čarovný nápoj, spadne jedného dňa pri zbere imela zo stromu. Po páde mu dôjde, že osud jeho dediny je len v jeho rukách – iba on vie, ako uvariť kúzelný nápoj! Preto sa rozhodne tajný recept odovzdať niekomu mladšiemu. Pri výbere vhodného kandidáta u môžu pomôcť iba tí dva najskúsenejší Galovia -Asterix a Obelix.

Všetky filmy majú premiéru 20. decembra 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.