Filmové novinky v CINEMAX – 20. september 2018

Tento štvrtok do kín dorazia tri filmové novinky. O deň neskôr do kín dorazí štvrtá tohto týždňová novinka – dokumentárny film hudobnej legendy.

Manifesto

Manifesto je súborom 13 koláží, ktoré skladajú hold premenlivej tradícii a literárnej kráse. Tieto manifesty, ktoré ú čerpané z textov rôznych filozofických smerov, sú prezentované Cate Blanchett

Po čom muži túžia

Karel je cynický šéfredaktor časopisu Playboy, ktorému sa rúca svet pod nohami. Tieto „rany“ majú na svedomí iba ženy a preto dospeje k názoru, že ženy majú ľahší život. Svoj údel sa rozhodne chlapsky zapiť s kamarátom Čestmírom. Po bláznivej noci, kde okrem pitia stihol aj stretnutie s vešticou sa Karel zobudí ako žena Karla. A môže si svoju teóriu, že ženy majú ľahší život overiť priamo v praxi.

Srdcoví rebeli (Dieses bescheuerte Herz)

Lenny je nezodpovedný flákač. Zbohatlícky synáčik, ktorý si zo života nič nerobí ani keď zaparkuje priamo na dne bazéna. Jeho otcovi však na jeho nezodpovedné správanie dôjde trpezlivosť a preto dá svojmu synovi úlohu. Lenny sa musí starať o 15-ročného Davida, ktorý má vážnu srdcovú chorobu a je možné, že sa svojich 16-tych narodenín ani nedožije. Lenny sa riadi filozofiou, že ak má David umrieť, tak rozhodne toho musí ešte veľa zažiť. Napríklad vidieť striptíz.

V hlavnej úlohe Lennyho sa predstaví Elyas M´Barek, známy ako „falošný učiteľ Müller“ z trilógie Fakju pán učiteľ.

Rammstein in Amerika

Hudobný dokument prináša pohľad do zákulisia známej hudobnej skupiny Rammstein a ako sa tento fenomén presadil v známej Madison Square Garden.

Všetky filmy majú premiéru 20. septembra 2018. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí, ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. Začiatkom budúcej súťaže náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.